اپل در حال ساخت آیپد پرو با پشت شیشه ای و آیپد مینی بدون دکمه هوم می باشد

اپل در حال ساخت آیپد پرو با پشت شیشه ای و آیپد مینی بدون دکمه هوم می باشد

آیپد پرو های نسل بعدی ممکن است اولین تبلت هایی از این شرکت باشند که قابلیت شارژ وایرلس را حمایت می‌کنند. این ویژگی قرار است طریق اعمال بخش شیشه ای در قسمت پشتی وسیله امکان پذیر شود. علاوه بر این پیش بینی می شود که امسال آیپد مینی هایی با طراحی جدید نیز به بازار ارائه شوند.

منبع خبری بلومبرگ که با منابع متصل به تامین کننده های اپل رابطه نزدیکی دارد روز سه شنبه گزارش داد که این شرکت در حال ساخت و آماده سازی قابلیت های شارژ وایرلس به تبلت های خود می باشد. لاین تبلت از سال قبل به دلیل بحران پندمی رشد بسیار توجهی را بنا به تقاضای بالا در این زمینه پیدا نمود.

برای اعمال شارژ وایرلس در آیپد ها به نظر می رسد که اپل قرار است که برای آیپد های ۲۰۲۲ بخش پشتی را با پوشش شیشه‌ای بسازد. همین طور سیستم شارژ وایرلس مگنت مشابه با ماگسیف در حال ساخت می باشد. این همان سیستمی است که مشابه آن در آیفون ها اخیراً اضافه شده است.

پیش بینی می شود که اپل از طریق تکنولوژی پاور وایرلس با خروجی شارژی بالا بتواند محدودیت های مربوط به شارژ سریع ۱۵ واتی  را نیز پشت سر بگذارد. بر اساس این گزارش پورت های تاندربولت همچنان در نسل بعدی آیپد پرو ها به کار خواهند رفت. اپل در حال کار بر روی ایجاد تکنولوژی های دیگر شارژی نظیر شارژ معکوس یا شارژ دوجانبه می باشد که آن را در تبلت های پیشرفته خود اعمال کند. این تکنولوژی چند سالی است که سامسونگ و سایر برندها در موبایل ها مورد استفاده قرار گرفته است.

ویژگی شارژ معکوس کاربران را قادر می سازد که بتوانند وسیله های ثانویه خود را نیز مانند ایرپاد یا آیفون با وسیله آیپد خود شارژ کنند یعنی آیپد به عنوان منبع تغذیه برای شارژ به کار می رود. مطابق با گزارش های قبلی پیش بینی می شد که چنین ویژگی در آیفون ۱۱ و آیفون ۱۲ به کار رود اما این ویژگی هنوز به کار نرفته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *