اپل در حال آزمایش ساخت قاب های آیفون که قابلیت شارژ ایرپاد را دارند

اپل در حال آزمایش ساخت قاب های آیفون که قابلیت شارژ ایرپاد را دارند

 اپل در حال پژوهش و تحقیق برای تولید قاب ها و گارد های مختلفی برای آیفون و آیپد می باشد که از طریق آن کاربر بتواند ایرپاد خود را شارژ کند.  آیپد پرو  ۲۰۱۸  می‌توانست از طریق اتصال آهنربایی به اپل پنسیل آن را شارژ کند. اما حالا به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد دامنه این ایده را وسعت دهد.

بر اساس گزارشات موجود اپل بر روی ایده های مختلفی در حال آزمایش ایده ای است که از طریق آن بتواند با تولید قاب ها و کاور های ویژه ای برای آیفون و آیپد از طریق مشابهی امکان شارژ کردن وسیله های جانبی مانند ایرپاد را داشته باشد.

ایده تولید این قاب ها و کاور های ویژه در دو سند ابداعی جدید توسط اپل منتشر شدند.  در این مورد ایده کلی بر این استوار است که قاب های ساخته شده علاوه بر قابلیت حفاظت آیفون و آیپد از قابلیت های اضافی دیگری نظیر شارژکردن نیز برخوردار باشند.

ایده اخیر در سند ابداعی تحت این عنوان منتشر شده است : ایده تولید قاب ها و پوشش هایی که برای شارژ کردن لوازم جانبی مورد استفاده قرار گیرند. این قاب ها دارای حفره هایی خواهد بود که می تواند وسیله جانبی نظیر ایرپاد را در خود جای دهد و از طریق آن انتقال جریان الکتریکی برقرار شود.

علاوه بر این اپل اضافه می‌کند که این قابلیت شارژ می تواند برای وسیله های مختلفی نظیر دوربین، پهپاد و هر وسیله جانبی دیگر قابل شارژ به کار رود و همین طور در ادامه اپل خاطر نشان می‌کند این پوشش های محافظتی می توانند در اشکال مختلف به صورت کیفی، ورقه ای و تاشو و همینطور به صورت قاب های محافظتی چند لایه ساخته شوند.

این قابلیت می تواند در بسیاری از اوقات که کاربران شارژر را با خود حمل نمی‌کنند و احتیاج به شارژ کردن وسیله جانبی خود نظیر ایرپاد را دارند بسیار مفید واقع شود. ایده دیگری که در این سند های ابداعی مطرح شده است از ایده ی قاب های جدیدی صحبت می‌کند که دارای صفحه های نمایش کوچکی هستند که می تواند میزان شارژ باتری را نشان دهد و همین طور در برخی حالات دیگر می‌تواند مانند کیف پول دارای بخش های اضافی برای جا دادن وسایل شخصی و کارت های بانکی کاربران باشند.

اپل در حال آزمایش ساخت قاب های آیفون که قابلیت شارژ ایرپاد را دارند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *