اپل در حال آزمایش دو طراحی مختلف برای آیفون های تاشوی آینده

اپل در حال آزمایش دو طراحی مختلف برای آیفون های تاشوی آینده

یک گزارش جدید ادعا می‌کند که در کارخانه فاکسکان دو طراحی کاملا متفاوت برای آیفون های تاشو در حال آزمایش و بررسی است و هر دوی آنها مراحل مونتاژ و کنترل کیفیت را گذرانده‌اند.  در ادامه شایعات قبلی که اعلام کرده بود اپل در حال آزمایش بر روی آیفون های تاشو می باشد یک گزارش جدید می گوید در حقیقت این کارخانه در حال گذراندن مراحل تست و بررسی دو طراحی مختلف برای آیفون های تاشو آینده اپل می باشد.

 بر این اساس مشخص شده است که مراحل تست در کارخانه شنزن شرکت فاکس‌کان صورت گرفته است و گفته می شود که هر دو طراحی از مراحل کنترل کیفیت عبور کرده اند.

بر اساس گزارش Money UDN آنچه که مورد آزمایش قرار گرفت گوشی های تمام شده نبوده است اما این آزمایشات فقط برای ساخت پوسته بیرونی آیفون های تاشو صورت گرفته و همین طور بررسی های مختلفی که در حال انجام بر روی صفحه نمایش برای این آیفون‌های تاشو می باشد.

گفته می شود یکی از این طراحی ها بسیار شبیه به طراحی سامسونگ‌ گالکسی زد فلیپ و یا لنوو موتو Lenovo Moto RAZR می باشد که بر اساس آن صفحه نمایش به سمت داخل تا می خورد. طراحی دیگر بر اساس شایعات موجود یک مدل آیفون با دو صفحه نمایش است که مانند کتاب می تواند به داخل و خارج تا بخورد و طراحی مشابه با سامسونگ گلکسی فولد دارد.

 Money UDN پیش‌بینی می‌کند که اپل مراحل تست هر دو مدل را به طور کامل انجام خواهد داد و در مرحله آخر یکی از آن ها را برای مدل نهایی آیفون های تاشو برخواهد گزید.

تولید آیفون های تاشو بحث و موضوع شایعات زیادی در طول سال‌های گذشته بوده  که در آن ایده های بسیاری برای ساخت این آیفون تاشو مورد بررسی قرار گرقته است. گزارش‌های قبلی نشان می‌دهند که به احتمال زیاد اپل تا سپتامبر ۲۰۲۲ آیفون تاشو خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.