اپل در حال آزمایش برای ساخت یک وسیله تاشوی ۹ اینچی

اپل در حال آزمایش برای ساخت یک وسیله تاشوی ۹ اینچی

بر اساس اظهارات جدید مینگ چی کو آنالیست معتبر اپل این شرکت در حال آزمایش بر روی ساخت یک وسیله ی تاشو با نمایشگر ۹ اینچی می باشد، اما آیفون‌های تاشو قرار نیست که تا سال ۲۰۲۵ به بازار ارائه شوند. این تحلیلگر در توییتر اعلام نمود که اپل آزمایش‌های جدیدی را برای ساخت وسیله تاشو ۹ اینچی با نمایشگر اولد در پیش گرفته است که دارای اندازه‌ حد واسط میان آیفون و آیپد می باشد.

این وسیله قرار است به عنوان اولین محصول تاشوی اپل به بازار ارائه شود ،اما جزئیات بیشتری در ارتباط با آن هنوز انتشار داده نشده است. این تحلیلگر عقیده دارد که محصولات تاشوی اپل در ابتدا بر روی ساخت وسایل با اندازه متوسط متمرکز می شوند و بعد از آن اپل بر روی نمایشگرهای بزرگ تر این تکنولوژی را آزمایش خواهد نمود و در انتها وسیله های کوچک تر مانند آیفون نیز از  آن بهره مند خواهد شد. او همچنین پیش بینی های خود در سال قبل را که در آن ادعا کرده بود اپل تا سال ۲۰۲۴ آیفون های تاشو را به بازار ارائه کرده است را به گونه‌ای رد می‌کند و توضیح می‌دهد که هنوز این وسیله برای ساخت راه زیادی را در پیش دارد و نمی توان حداقل تا سال ۲۰۲۵ انتظار آن را داشت.

همچنین او اضافه می کند که اولین وسیله تاشو اپل ممکن است از لحاظ عملکردی یک وسیله هیبریدی میان آیفون و آیپد باشد و یا به عنوان آیپد تاشو نام بگیرد. اظهارات مینگ چیکو در پاسخ به گزارش جدید منبع خبری The Elec می آید که ادعا نمود اپل با شرکت ال‌جی در حال همکاری برای ساخت نمایشگر های اولد تاشو می باشد که قرار است در تبلت ها و نوت بوک های آینده خود به کار ببرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.