اپل در اوایل ۲۰۲۱ دور های آموزشی ویژه‌ای را به نام  Launch@Apple تاسیس می‌کند

اپل در اوایل ۲۰۲۱ دور های آموزشی ویژه‌ای را به نام  Launch@Apple تاسیس می‌کند

برنامه جدید Launch@Apple  برای آن دسته از دانشجویان کالج در نظر گرفته شده‌است که در زمینه های اقتصاد حسابداری و فاینانس علاقمند به مشغول تحصیل هستند. این برنامه قرار است که در اوایل ۲۰۲۱ آغاز به کار کند.

برنامه  Launch@Apple به وسیله اپل به طور گسترده هنوز معرفی نشده است اما این شرکت بر اساس گزارشات به انتشار یک فایل PDF پرداخت به این برنامه را با جزئیات توضیح می‌دهد. هنوز مشخص نیست که این فایل PDF چگونه و برای چه افرادی به اشتراک گذاشته شده است اما متقاضیان دوره ها لازم است تا ۸ ژانویه برای نام نویسی اقدام نمایند.

این برنامه تخصصی که با کمک استادان و پژوهشگران اپل به اجرا در خواهد آمد به منظور رشد حرفه‌ای و آموزشی دانشجویان در نظر گرفته شده است. افراد شرکت کننده در این برنامه ها قادر خواهند بود برای موقعیت های کاری و گذراندن دوره های اینترن اقدام نمایند

این فایل PDF که توسط سایت مکرومرز یافت شد، برخی از جزئیات این دوره ها را توضیح می دهد. جزئیاتی نظیر اینکه دانشجویان چگونه با معدل های مختلف پذیرفته خواهند شد. ظاهراً هیچ نوع فرم تقاضای رسمی در این مورد وجود ندارد اما متقاضیان می توانند اطلاعات و سوابق خود را به نشانی  launch@apple.com بر اساس اطلاعات خواسته شده درفایل PDF بفرستند

برنامه Launch@Apple در پی دانشجویان با شرایط زیر می باشد:

  • متقاضیان می بایست در سال اول یا دوم دانشگاه باشند.
  • آنها نمی بایست دارای مدرک دانشگاهی باشند.
  • علاقمند به تخصص در زمینه های امور مالی، اقتصاد، حسابداری یا کلیه موضوعات مربوط به بیزینس، ریاضیات، تجارت و یا آنالیز دیتا داشته باشند.
  • علاقه مندی به یادگیری در ارتباط با تجربه کار در زمینه امور مالی از اولویت اول برخوردار است.

در این فرم از متقاضیان درخواست می شود که به یک سری از سوالات در مورد اطلاعات شخصی و همینطور مدارک قبلی خود پاسخ دهند. آخرین سوالی که از آن‌ها پرسیده خواهد شد این است: چه چیزی به شما شادی می دهد؟

بر اساس گزارشات این برنامه بزودی به وسیله برنامه های دانشگاهیی مختلفی به اشتراک گذارده خواهد شد و متقاضیان می بایست اطلاعات خود را تا ۸ ژانویه ۲۰۲۱ ارسال نمایند.

چندی پیش نیز اپل در همکاری با یک مرکز آموزشی تعداد ۲۵۰۰ آیفون و آیپد را در جهت رشد و شکوفایی دانش اموزان علاقمند به برنامه نویسی و ریاضیات اهدا نمود. 

اپل در اوایل ۲۰۲۱ دور های آموزشی ویژه‌ای را به نام  Launch@Apple تاسیس می‌کند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *