اپل در آستانه‌ مراسم بهاره خود مک های جدیدی را در مرکز داده های EED  به ثبت رساند

اپل در آستانه‌ مراسم بهاره خود مک های جدیدی را در مرکز داده های EED  به ثبت رساند

بر اساس گزارش منابع خبری Consomac اپل اخیراً ۳ مک بوک جدید را در مرکز داده های ثبت محصولات اروپا و آسیا EED به ثبت رسانده است.  این در حالی است که انتظار می رود اپل به زودی در ۸ مارس در طی یک مراسم بهاره برخی از محصولات جدید خود را معرفی کند.

در این مرکز داده ها اخیرا سه مک جدید به ثبت رسیده که دارای شماره های سریال A2615 ، A2686 و A2681 می باشند و مطابق با اطلاعاتی که این فایل آمده است همه آنها از سیستم عامل macOS Monterey بهره‌مند خواهند شد. اما اطلاعات دیگری نظیر اینکه چه مدلی از مک بوک مک بوک ها در این مرکز داده ها  هنوز ذکر نشده است. در این مورد لازم به ذکر است که مطابق با قوانین موجود اپل باید نزدیک به زمان معرفی محصولات خود حداقل سه عدد از آن ها را به صورت لیست در این مرکز داده ها اضافه کند.

در ماه پیش این شرکت یک مدل آیفون جدید که پیش‌بینی می‌شود آیفون اس ای نسل بعدی باشد و یک مدل آیپد جدید را در این مرکز داده ها به ثبت رساند. بنابراین شواهد نشان می دهد که اپل در سال اخیر چندین کامپیوتر مک را معرفی خواهد کرد. مارک گورمن نیز در گزارش جدید خود پیش‌بینی می‌کند که در مراسم بهاره حداقل یک مدل مک جدید را خواهیم دید. علاوه بر این اپل بر روی یک مک بزرگتر با چیپ های اپل سیلیکون کار می‌کند تا آن را بتواند جایگزین آی مک ۲۷ اینچی با پردازشگر اینتل کند که در حال حاضر جزو یکی از محصولات کامپیوترهای رومیزی این شرکت می باشد.

علاوه بر این بنا به شایعات انتظار می‌رود یک مدل مک بوک ایر با طراحی جدید و یک مدل های مک مینی جدید نیز  سال اخیر معرفی شود.  بر اساس پیش بینی های مارک گورمن آیفون اس ای جدید از لحاظ طراحی تفاوت چندانی با نسل قبلی خود نخواهد داشت و فقط از لحاظ داشتن پردازشگرهای سریعتر و دوربین بهتر از این نظر متمایز خواهد بود. این مدل آیفون های مقرون به صرفه پیش‌بینی می‌شود از تکنولوژی ۵g نیز بهره مند شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.