اپل در آستانه رونمایی کامپیوترهای اپل سیلیکون از توسعه دهندگان اپلیکیشن دعوت نمود تا در آزمایشگاه مک اپل سیلیکون شرکت نمایند

اپل در آستانه رونمایی کامپیوترهای اپل سیلیکون از توسعه دهندگان اپلیکیشن دعوت نمود تا در آزمایشگاه مک اپل سیلیکون شرکت نمایند

اپل از توسعه دهندگان ویژه ios دعوت نمود تا در برنامه آموزشی یک به یک کامپیوترهای اپل کامپیوتر سیلیکون شرکت نمایند تا برای کامپیوترهای اپل سیلیکون که به زودی رونمایی می‌شوند آماده طراحی اپلیکیشن های ویژه آن باشند.

برنامه های آموزشی به توسعه دهندگان ios این اجازه را می دهد که به صورت یک به یک است از مهندسین اپل راهنمایی های لازم را کسب نمایند. این مهندسین ویژه اپل مطابق با گفته کمپانی اپلیکیشن های آیفون، آیپد و مک را برای کامپیوترهای اپل سیلیکون مورد بهینه سازی قرار می‌دهند. بر اساس آنچه در اوایل امسال منتشر شد این برنامه آموزشی سریع به توسعه دهندگان کمک می کند که بتوانند در آستانه رونمایی از محصول جدید با ویژگی ها شیوه های برنامه نویسی کامپیوتر های اپل سیلیکون آشنایی بهتری پیدا نمایند.

آنهایی که به این دوره آموزشی اپل دعوت شده اند از قبل می باید کیت آموزشی توسعه دهندگان را خریداری نمایند. بر اساس شایعات اخیر کامپیوترهای اپل سیلیکون به زودی در نوامبر مراسم ویژه ای معرفی خواهند شد. اما هنوز مشخص نیست که کدام یک از مدل های مک برای اولین بار چیپ های اپل سیلیکون را دریافت خواهند نمود.

شایعات در ماه جون همگی حاکی از این بود که مک بوک ۱۲ اینچی اپل با چیپ A۱۴ ایکس اولین کامپیوتر است که چیپ های اپل سیلیکون را دریافت خواهد کرد. تحلیل گر معروف مینگ چی کو در ماه جولای پیش‌بینی نمود که مک بوک های ۱۳.۳ اینچی و مک بوک ایر های جدید از جمله اولین کامپیوترهایی خواهند بود که چیپ های جدید اپل را برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ دریافت خواهند نمود.

بر اساس این پیش بینی ها مدل های مک بوک پرو ۱۶ اینچی از جمله کامپیوترهای بعدی خواهند بود که این چیپ های جدید را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ دریافت می کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *