اپل خود را برای معرفی محصولات متعدد تازه‌ای برای پاییز امسال آماده می کند

اپل خود را برای معرفی محصولات متعدد تازه‌ای برای پاییز امسال آماده می کند

بر اساس گزارش جدید مارک گورمن از بلومبرگ اپل در حال حاضر بر روی گروهی از محصولات جدید کار می‌کند که قرار است در پاییز امسال آماده رونمایی شوند.  بنا به گفته این تحلیلگر برای اولین بار در تاریخ این کمپانی اپل قرار است دامنه وسیعی از محصولات جدید را در این زمان معرفی نماید. او در آخرین نسخه خبرنامه خود توضیح می‌دهد که اپل برای پاییز امسال در حال تدارک آیفون های جدید می باشد که شامل آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو آیفون ۱۴ پرو مکس و آیفون اس ای ۵ جی می باشد.

علاوه بر آن می‌توان محصولات دیگری نظیر مک بوک پرو های با خصوصیات پایه، مک های جدید با نمایشگر های بزرگتر، یک مدل آیمک و مک پرو جدید، مک بوک ایر های با طراحی بروزرسانی شده را نام برد. همینطور آیپد پرو نسل دوم، اپل واچ سری ۸، اپل واچ اس ای و اپل واچ راگد را اشاره نمود. مدل‌های جدید آیپد پرو و یک مدل آیپد مقرون به صرفه و اقتصادی نیز انتظار رونمایی شان تا پاییز امسال می رود. در این مورد تاکنون جزئیات بسیاری از این وسایل ذکر شده بر اساس گزارش ها و شایعات مختلف منتشر شده است.

بر اساس گفته های مارک گورمن محصولات جدید متعددی انتظار می رود که از ماه های پاییز آماده معرفی شوند اما هنوز امکان دارد که آیمک ها در زمانی زودتر به بازار ارائه شوند. اپل قصد دارد که برای مراسم بهاره خود در ماه مارس یا آوریل محصولات جدیدی مانند آیفون اس ای ۵ جی و آیپد ایر های جدید با چیپ های سری M2 را ارائه دهد. حداقل یک مدل مک جدید را نیز می‌توان محتمل دانست که اپل در مراسم بهاره خود معرفی کند. بر اساس گمانه زنی مارک گورمن آیپد پرو های جدید از چیپ های M2 و تکنولوژی شارژ وایرلس بهره مند خواهند شد و احتمالاً به جای بهار در کنفرانس پاییزه اپل آماده رونمایی خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.