اپل جزئیات مربوط به استفاده از هدفون های با امپدانس بالا در مک بوک پرو های جدید را ارائه نمود

اپل جزئیات مربوط به استفاده از هدفون های با امپدانس بالا در مک بوک پرو های جدید را ارائه نمود

اپل در صفحه پشتیبانی جدیدی جزئیات مربوط به نحوه استفاده از هدفون های با امپدانس بالا را در مدل‌های مک بوک پرو جدید اعلام نمود. همانطوری که اپل در مراسم معرفی مدل های مک جدید اعلام نمود این وسایل از جک هدفون ۳ میلیمتری برخوردار می باشد که قادر است هدفون های با امپدانس بالا را حمایت کند. این خبر خوبی برای افراد حرفه ای می باشد که می خواهند از مک بوک پرو برای هدفون های با کیفیت استودیوی استفاده کنند.

همانطور که در صفحه پشتیبانی ارائه شده است مک های جدید مجهز به مبدل دیجیتال به آنالوگ سرخود، تنظیم ولتاژ خروجی و همینطور قابلیت تشخیص لود DC می باشند، بنابراین برای استفاده از هدفون های با امپدانس بالا دیگر نیازی به استفاده از آمپلی فایرهای اکسترنال هدفون نمی باشد. علاوه بر این بر اساس گفته اپل مک بوک پرو های جدید ۱۴ و ۱۶ اینچی مجهز به بهترین سیستم صوتی حرفه ای در میان کامپیوترهای نوت بوک می باشند.

دلیل آن دلیل آن این است که اپل بخش جک هدفون و ساختار سیستم اسپیکر را در این وسایل به‌روزرسانی نموده و آنها را بر اساس تکنولوژی های حرفه ای پخش صدا طراحی نموده است. علاوه بر این کاربران می‌توانند با استفاده از فرمت شنیداری Spatial Audio و دالبی اتموس در سرویس هایی مانند اپل تی وی در صورت استفاده از هدفون هایی که این فرمت ها را حمایت می کنند از کیفیت های صدا با کیفیت های این فرمت های شنیداری به نحو احسن لذت ببرند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.