اپل تی وی با آپدیت جدید tvOS 15.4 قابلیت های جدید برای ویدیو پلیر و غیره را به دست آورد

اپل تی وی با آپدیت جدید tvOS 15.4 قابلیت های جدید برای ویدیو پلیر و غیره را به دست آورد

اپل در این هفته اولین نسخه بتای سیستم عامل tvOS 15.4 را برای توسعه دهندگان به منظور مقاصد تست منتشر نمود و در این نسخه جدید خصوصیات و قابلیت‌های متعدد جدیدی به اپل تی وی اضافه شده است. اولین خصوصیتی که در یادداشت منتشر شده به همراه این آپدیت به آن اشاره شده این است که سیستم عامل tvOS 15.4 از قابلیت حمایت برای شبکه های وای فای کپتیو یا محدود برخوردار شده است. این تکنولوژی به شما امکان می‌دهد تا آیفون و یا آیپد خود را برای اتصال اپل تی‌وی به شبکه های مختلف اینترنتی بکار ببرید. به عنوان مثال در زمانی که شما در یک اتاق هتل هستید از این قابلیت می‌توانید برای اتصال اپل تی‌وی خود از طریق وسایل آیفون و آیپد که احتیاج به مراحل تشخیص هویت متعددی دارند استفاده کنید.

 در این نسخه بتا همچنین با قابلیت Up Next می توانید استریمینگ بعدی را در لیست مورد انتظار خود برای تماشا اصافه کنید. علاوه بر این دکمه ولوم جدیدی در روی ویدیو پلیر ایجاد شده که به کاربر اجازه می دهد تا کنترل بیشتری را از طریق ویدیو پلیر در هنگام پخش استریمینگ با اپل تی وی داشته باشد .

علاوه بر انتشار نسخه‌های بتا برای tvOS 15.4 اپل همچنین اولین نسخه بتا از سیستم‌های عامل   macOS 12.3  ، iPadOS 15.4  و  watchOS 8.5  را در طی این هفته منتشر نمود. این نسخه های بتا برای چند هفته احتمالا در مرحله آزمایشی باقی خواهد ماند و پیش بینی می شود که در ماه مارس و یا آوریل نسخه عمومی آنها برای کاربران عادی منتشر شود. همچنین در ماه مارس و آوریل انتظار می رود که اپل بر اساس شایعات و گزارش‌های مختلف کنفرانس بهاره خود را برگزار کند و از طریق آن برخی از محصولات جدید خود نظیر آیفون اس ای جدید و ایرپاد پرو های نسل بعدی را معرفی نماید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.