اپل تیمی از متخصصان خود را برای مذاکره در مورد اپل کار به کره جنوبی فرستاد

اپل تیمی از متخصصان خود را برای مذاکره در مورد اپل کار به کره جنوبی فرستاد

بر اساس گزارشات تیمی متشکل از متخصصان و کارمندان اپل در حوزه توسعه اپل کار به صورت یک سفر کاری محرمانه از برخی شرکت های کره جنوبی دیدن کردند.

در این ملاقات آنها با برخی از شرکت های محلی این کشور به مذاکره پرداختند. شرکت‌هایی مانند ال جی،  SK Group و سایرین از آن جمله اند. این بدان دلیل است که اپل هنوز نتوانسته است برای ایجاد موقعیت های بیزینسی احتمالی در ارتباط با اپل کار به نتایج مشخصی برسد.

گزارش این منبع خبری کره جنوبی که توسط  منبع خبری تایوانی دیجی تایمز منتشر شده است، ادعا می‌کند که در طول این سفر کارمندان با شرکت‌های ال‌جی و SK Group ملاقات نمودند. این شرکت های عظیمی می باشند که هر یک دارای ۹۵ شرکت های زیر شعبه بوده و اپل می تواند از برخی از آنها برای توسعه اپل کار کمک بگیرد.

این گزارش می گوید این ملاقات به عنوان بخشی از تلاش های مداوم اپل برای پیدا کردن شریک مناسب برای پروژه اپل کار صورت گرفته است. گفته می‌شود که اپل به طور فعال و جدی در حال جستجو برای یافتن تامین کننده های جدید و تجاری است که بتوانند آن را در ساخت وسیله نقلیه خودکار خود یاری کنند.

گزارش جداگانه‌ای توسط منبع خبری Korea Times می گوید که کارمندان رسمی اپل در کره جنوبی برای جستجوی شرکای تجاری در کره برای پروژه های مرتبط با اتومبیل های برقی ملاقات نموده اند، زیرا که اپل متوجه شده است بدون داشتن مشارکت با تامین کننده های کره ای نمی‌تواند در تجارت وسیله های برقی موفقیت کسب کند.

اما بر اساس گفته این منبع خبر این مذاکرات هنوز در مرحله ابتدایی قرار دارند. این گزارش به طور اخص به SK Group و ال‌جی الکترونیکس را به عنوان شرکت‌های اصلی در ملاقات با اپل اشاره می کند. احتمال آن وجود دارد که اپل بخواهد در کره‌جنوبی تامین کننده ای را برای ساخت باتری های لیتیوم آیرون فسفات که در وسیله های برقی به کار می رود ملاقات کند. در حال حاضر  کره جنوبی یکی از تأمین کننده های اصلی این ماده بشمار می رود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.