اپل تولید لوازم جانبی خاکستری فضایی آیمک پرو را متوقف نمود

اپل تولید لوازم جانبی خاکستری فضایی آیمک پرو را متوقف نمود

در طی متوقف نمودن تولید آیمک پرو اپل به نظر می رسد که لوازم جانبی مجیک خاکستری فضایی را که به صورت جداگانه در کنار آیمک پرو به فروش می‌رسید را نیز از تولید خارج نموده است. آی مک پرو تنها کامپیوتر با رنگ خاکستری فضایی در میان کلیه محصولات اپل به شمار می رفت و این لوازم جانبی نیز با رنگ مشابه آن نیز در کنار آن فروخته می‌شد.

این لوازم جانبی شامل مجیک موس  خاکستری فضایی،  مجید کیبورد خاکستری فضایی و همچنین ترک پد مجیک می باشد و در حال حاضر در سایت اپل این محصولات برچسب “فروش تا زمان تامین” را خورده است و این بدان معناست که این محصول برای مدت محدودی تا زمانی که قطعات آن از قبل تولید شده باشد برای فروش در دسترس خواهد بود. وقتی که کلیه لوازم جانبی موجود از قبیل تراک پد مجیک، کیبورد مجیک و همین طور موس مجیک با رنگ خاکستری فضایی از قبل موجود باشد می توان آن را خریداری نمود.

اما باید گفت که گزینه های رنگ نقره‌ای این لوازم جانبی بعد از آن نیز از آنجایی که می‌توانند با دیگر محصولات اپل هماهنگ شوند به تولید خود ادامه خواهند داد. در پی عرضه شدن آیمک پرو در سال ۲۰۱۷ به بازار، اپل شروع به ارائه لوازم جانبی مربوط به آن از قبیل مجید کیبورد، مجیک موس دو و مجید یک پد ۲ برای مشتریانی نمود که آیپد پرو را از قبل خریداری نموده اند و می خواستند که گزینه‌های لوازم جانبی هماهنگ و آن را نیز داشته باشند.

بنابراین مشتریانی که هم اکنون دارای آیمک پرو خاکستری فضایی می باشند می تواند تا زمانی که تامین قطعات جانبی برای رنگ خاکستری فضایی وجود دارد به خرید محصولات جانبی نظیر ماوس مجیک و مجیک کیبورد،  همینطور ترک پد هر چه زودتر اقدام نمایند. اما به نظر می رسد که با ورود کامپیوتر های پر قدرت آی مک ۲۰۲۱ M1 بیشتر مشتریان رو به این وسیله های جدید با کارهای بیشتر آورده و وسایل جانبی مربوط به آن را خریداری نمایند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *