اپل تولید آیمک های ۴K با حافظه ۵۱۲ گیگابایت و یک ترابایت را متوقف نمود

اپل تولید آیمک های ۴K با حافظه ۵۱۲ گیگابایت و یک ترابایت را متوقف نمود

بر اساس گزارشات اپل تولید آی مک ۲۱.۵ اینچی با حافظه های فلش ۵۱۲ گیگابایتی و یک ترابایتی را متوقف نموده است. هرچند که ممکن است نسخه های بروزرسانی شده آن دیر یا زود به بازار معرفی شود.

یکی از منابع متصل به چرخه تامین کننده ها به اپل اینسایدر گفت که اپل تولید آی مک های ۴K  با پیکربندی های فلش ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایتی بوده را متوقف نموده است و علاوه بر آن هر دو این مدل ها در سایت اپل به عنوان محصولات ناموجود ذکر شده‌اند.

اما مدل آیمک با SSD ۲۵۶ و و حافظه الحاقی ۱ ترابایتی هم چنان برای خرید در وب سایت موجود است. علاوه بر آن سایر مدل های آیمک ۴K در حال حاضر موجود می باشند و هنوز مشخص نیست که چرا اپل تولید دو مدل دیگر را متوقف نموده است، اما به نظر می رسد که به زودی این مدل ها نیز با طراحی های جدید تا پایان ۲۰۲۱ برای خرید موجود باشند.

بر اساس گزارش حاصل از برخی منابع گفته می‌شود که اپل در حال تولید آیمک هایی با طراحی جدید برای ۲۰۲۱ می باشد که شامل مدل هایی است که بتواند آیمک های ۲۱.۵ اینچی و ۲۷ اینچی را جایگزین کند. آیمک جدید بنا به گزارش و دارای طراحی خارجی مشابه با مانیتور Pro Display XDR می‌باشد و بر اساس آنچه که ذکر شده است در رنگ های مختلفی به بازار خواهد آمد.

ظاهرا اپل در مسیر حرکت خود به سمت استفاده کامل از چیپ های اپل سیلیکون برای سازگاری طراحی های خارجی خود به این پلتفرم جدید و همینطور هماهنگی آنها دچار مشکلاتی شده است. از لحاظ تئوری اپل می باید که مدل‌های آیمک مدل های با حافظه ۲۵۶ گیگابایت و فلش درایو فیوژن را برای مقاصد و مشتریان دانشگاهی و همینطور بیزینسی به بازار عرضه کند.

آخرین باری که اپل آیمک ها را از لحاظ طراحی بازآرایی نمود مربوط به آیمک های ۲۱.۵ اینچی ۲۰۱۹ می باشد که دارای پردازش گرهای سریع تر و همین طور ظرفیت حافظه های بیشتر و گرافیک هایی با قابلیت پردازشی بهتر بودند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.