اپل توضیح می‌دهد که چگونه از ایرتک با امنیت بیشتری استفاده کنیم

اپل توضیح می‌دهد که چگونه از ایرتک با امنیت بیشتری استفاده کنیم

اپل امروز صفحه راهنمای امنیت شخصی محصولات خود را به روزرسانی نمود. این منبعی است که هر فرد نگران و یا متاثر از کلاهبرداری های مرتبط با تکنولوژی ردیابی، مزاحمت و غیره می تواند از آن استفاده کند و امنیت شخصی خود را افزایش دهد. این بخش راهنمای جدید در روی وب سایت اپل همراه با بخش ابزار جستجو و همینطور فهرست مطالب به کاربر ارائه می شود و همینطور کاربر می تواند اطلاعات را به صورت فایلهای قابل دانلود در فرمت pdf ذخیره کند.

این دستور راهنما از قابلیت های امنیتی شخصی سخن می گوید که بر محصولات اپل استوار می باشد. در بخش جدیدی از آن ها خبرها و داستان های مربوط به وسیله ردیابی اپل یعنی ایرتگ وجود دارد. این وسیله اخیراً برای ردیابی کاربران و سرقت از آنها مورد استفاده قرار گرفته است. هرچند که بیشتر اطلاعات موجود در این بخش راهنما شامل معلومات عمومی برای بیشتر کاربران اپل می باشد اما هنوز ارزش خواندن را دارد و شامل برخی نکات مهم و مفید می باشد که به کاربران آگاهی می دهد که چطور می توانند استفاده از تنظیم تشخیص هویت دو مرحله ای از مورد سوء استفاده قرار گرفتن و لو رفتن موقعیت شان و همینطور نشر اطلاعات مربوط به خصوصیات شخصی شان جلوگیری کنند.

  در این راهنما دستورالعمل قدم به قدم برای اینکه چطور یک شخص می تواند از مورد رد یابی قرار گرفتن موقعیت مکانی خود با استفاده از اپلیکیشن Find My توسط کاربران دیگر جلوگیری کند ارائهشدهاست. اپل می‌گوید که این بخش راهنما به طور مرتب و به مرور زمان به روز رسانی خواهد شد ،بنابراین به کاربران توصیه می شود که هر چند وقت یه بار به این صفحه سری بزنند تا از آخرین نکات مربوط به حفظ حریم شخصی و امنیت کاربری بهره مند شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.