اپل تمامی ۲۷۰ فروشگاه خود در ایالات متحده را باز گشایی نمود

اپل تمامی ۲۷۰ فروشگاه خود در ایالات متحده را باز گشایی نمود

تمام فروشگاه اپل در متحده از امروز باز می شوند. این اولین باری است که از مارس ۲۰۲۰ اپل به طور سراسری فروشگاه های خود در آمریکا را به طور همزمان بازگشایی می کند.

وقتی که اولین تعطیلی سراسری در ۱۴ مارس اتفاق افتاد اپل قصد داشت در ۲۷ مارس فروشگاه‌های خود را بازگشایی کند، اما چنین اتفاقی نیافت و فروشگاه ها را به طور متناوب در حال باز و بسته شدن بودند و بخاطر شدت پندمیک و شرایط خاص هر ایالت برخی فروشگاه ها در می ۲۰۲۰ بازگشایی شدند، اما تا به امروز همه فروشگاه ها در یک زمان با هم باز نشده بودند.

فروشگاه های واقع در تگزاس شامل آنهایی که در هیوستون و دالاس هستند آخرین فروشگاه هایی بودند که بعد از طوفان زمستانی که منطقه را تحت تاثیر قرار داد دوباره بازگشایی می شوند. به گزارش منابع خبری ۹to5Mac هنوز محدودیت‌هایی برای بسیاری از فروشگاه اپل در ایالات متحده وجود دارد.

در برخی از آنها کاربران می بایست که برای حضور در فروشگاه وقت قبلی بگیرند و برای برخی دیگر فقط مشتریان قادر خواهد بود که قبل از آن سفارشات آنلاین خود را انجام داده و برای دریافت محموله به فروشگاه مراجعه کنند.  همینطور برای قسمت پشتیبانی نیز از قبل باید به صورت تلفنی وقت بگیرند.

اپل از قوانین و مقررات هر ایالتی به صورت جداگانه پیروی می کند، بنابراین احتمال اینکه برخی از فروشگاه ها به دلایل شدت پندمیک دوباره بسته شوند وجود دارد. در بیرون از آمریکا هنوز فوشگاه های موجود در فرانسه و برزیل بسته باقی مانده‌اند.

اپل هم چنین برای حضور در فروشگاه تمام مشتریان را ملزم به استفاده از ماسک و موازین پروتکل های بهداشتی پیشنهاد شده می کند اما هنوز به نظر می‌رسد که بیشتر مشتریان تمایل به خرید آنلاین داشته باشند تا اینکه بخواهند حضور در شرایط پندمیک اخیر در فروشگاه حاضر شوند. بنابراین به نظر نمی‌رسد که ازدحام چندانی در فروشگاه های اپل در این مورد به وقوع بپیوندد.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *