اپل تمامی فروشگاه های خود را در بریتانیا به دلیل بالا گرفتن شرایط پندمیک تعطیل نمود

اپل تمامی فروشگاه های خود را در بریتانیا به دلیل بالا گرفتن شرایط پندمیک تعطیل نمود

در پی افزایش میزان مبتلایان به کووید ۱۹ و همین طور بستری شدن بسیاری از مردم و فقدان جای کافی در بیمارستان ها اپل به دنبال مقررات جدید حکومت بریتانیا کلیه مغازه های خود را در این کشور به حالت تعطیل درآورد

رئیس جمهور انگلیس بوریس جانسون مقررات و محدودیت‌های رفت و آمد جدیدی را تا اواسط فوریه ایجاد نمود کلیه بیزینس های غیر ضروری موظفند بر اساس دستور جدید مغازه های خود را تعطیل نمایند. از آنجایی که فروشندگان لوازم الکترونیک و موبایل فروشی ها نیز از جمله مشاغل غیر ضروری محسوب می شوند آنها نیز ملزم به اجرای این دستور می باشند.

در پی این دستور اپل نیز به طور موقت ۳۸ فروشگاه خود را که در بریتانیا واقع شده اند به حالت تعطیل درآورد. این سومین دستور برای تعطیلی کل کشور از زمان شروع پاندمی می باشد و از آنجایی که اخیراً در انگلیس نسخه جدیدی از ویروس کرونا با قابلیت انتشار و شدت عفونت بسیار بیشتر یافت شده است تعداد بیماران مبتلا در چند هفته اخیر به شدت افزایش یافته است.

بوریس جانسون اعلام نمود که کاملاً واضح است که ما برای مقابله با ویروس جدید مجبور به تلاش بیشتر و کنترل وسیع تر می باشیم. دولت یک بار دیگر از شما دعوت می کند که در خانه های خود بمانید. اپل در ماه دسامبر نیز به طور موقت فروشگاه‌های خود را در لس آنجلس به دلیل افزایش مبتلایان به ویروس کرونا و عدم ظرفیت کافی در منطقه برای جا دادن بیماران به طور موقتی تعطیل نمود.

اپل از جمله شرکت‌هایی می باشد که از زمان شروع پاندمی سعی کرده است که قوانین را و موازین بهداشتی را در فروشگاه‌های خود رعایت نموده و تدابیر جدیدی از جمله اپل اکسپرس را برای فروش محصولات خود در نحوه ارسال آنها به دست مشتریان اتخاذ نماید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.