اپل تعداد زیادی صفحه نمایش های تاشو از سامسونگ سفارش داده است

اپل تعداد زیادی صفحه نمایش های تاشو از سامسونگ سفارش داده است

 بر اساس گزارش های موجود سامسونگ سمپل های زیادی از صفحه نمایش های تاشو ساخت خود را جهت ساخت احتمالی آیفون های آینده به سفارش اپل  برای این شرکت آماده نمود. این اطلاعات مبنی بر  گزارش نشت دهنده ای یونیورسال می باشد که در پلاتفرم اجتماعی چینی ویبوو به اشتراک گذاشته شد.

بر اساس این گزارش هر ساله تعداد زیادی از صفحات نمایش تاشو که سامسونگ چند سالی است به ساخت آنها نائل آمده است برای ساخت گوشی های همراه با صفحه نمایش تاشو استفاده قرار می گیرد. قرار است تا زمان یک سال سامسونگ تعداد زیادی از این صفحات نمایش تاشو را برای اپل فراهم نماید. این نشت دهنده مشخص می سازد که اپل از سامسونگ خواسته که این سفارش ساخت را هر چه زودتر فراهم نماید.

در سال گذشته گزارشی بیرون آمد که سامسونگ ساخت و ارسال صفحات نمایش تاشو برای کمپانی های دیگر گوشی همراه از جمله اپل را آغاز نموده است. اما این نشت جدید نشان می دهد که اپل نیز امسال با جدیت بیشتری نسبت به ساخت گوشی های همراه  تاشو در حال فکر کردن است.

برخی منابع اشاره می کنند که آیفون های تاشو ممکن است تا سال دیگر به بازار آیند. سامسونگ سال های زیادی است که به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی قطعات صفحه نمایش برای محصولات اپل ایفای نقش کرده است. در این مورد می توان به عنوان نمونه به صفحه های نمایش های اولد اشاره کرد. سامسونگ همچنین قصد دارد به عنوان تولید کننده صفحه نمایش های تاشو نیز برتری خود را حفظ نماید و قصد دارد که سفارشات خود را تا ۱۰ میلیون قطعه در سال افزایش دهد.

چند سالی است که گزارشات حاکی از این است که اپل در حال ساخت گوشی های همراه تاشو می باشد و در این مورد نیز ممکن است کمپانی ال جی نیز به عنوان بخشی از تولید کننده قطعات نقش ایفا نماید. بنابر این  برای دومین بار است که اپل از سامسونگ برای ساخت صفحه نمایش های تاشو در خواست سفارش کرده است و این نشان می دهد که اپل قصد دارد هر چه زودتر گوشی های تاشو ساخت خود را نیز آماده بازار کند.

2 نظر در مورد “اپل تعداد زیادی صفحه نمایش های تاشو از سامسونگ سفارش داده است

  1. اشتراک ها: اپل صفحه نمایش با خاصیت خود ترمیمی برای آیفون های آینده تاشو ابداع می کند | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل در حال ساخت آیفون های تاشو می باشد که در 2022 به بازار می آیند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *