اپل تبلت های بیشتری در مقایسه با مجموع تبلت های سامسونگ و آمازون در کوارتر دوم ۲۰۲۱ ارسال نموده است

اپل تبلت های بیشتری در مقایسه با مجموع تبلت های سامسونگ و آمازون در کوارتر دوم ۲۰۲۱ ارسال نموده است

در حالی که آیپد مدت زیادی است که به عنوان محبوب ترین تبلت جهان مطرح می باشد، داده های حاصل از یک مرکز تحقیقاتی جزییات جدیدی در ارتباط با جایگاه اپل را نشان می دهد.  تخمین هایی که شرکت تحقیقاتی IDC ارائه دهده است نشان می‌دهد که اپل بیش از ۱۲ میلیون آیپد در کوارتر دوم ۲۰۲۱ ارسال نموده است که در مقام مقایسه شرکت IDC تخمین می زند که سامسونگ و آمازون بر روی هم تنها ۱۲.۳ میلیون تبلت را در این کوارتر ارسال کرده اند. این نشان می دهد که اپل تبلت های بیشتری از نسبت به مجموع تبلت های فروخته شده سامسونگ و آمازون ارسال نموده است.

لازم به ذکر است که اپل مدتی است که دیگر اطلاعات مربوط به فروش آیپد های خود را و نتایج مربوط به فروش محصولات خود را به صورت عمومی اعلام نمی کند و همین امر باعث می‌شود که این شرکت های تحقیقاتی مانند IDC به صورت تخمینی از فروش این وسایل بر اساس تحلیل محصولات ارسال شده مشتریان ارائه دهند.

برای همین است که سایر شرکتهای تحقیقاتی مانند Strategy Analytics و Canalys نیز کدام اعداد متفاوتی را برای تعداد های ارسال شده در کوارتر دوم اعلام نموده اند. اما این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که اپل نسبت به رقبای خود یعنی سامسونگ و آمازون فاصله زیادی در بازار تبلت دارد.

فروش آیپد از آن رو که همچنان مردم در شرایط پندمی مجبور به آموزش و کار از راه دور و  ارتباط با سایرین هستند  همچنان روند صعودی خود را خواهد داشت. بر اساس گفته مدیر عامل اپل تیم کوک آیپد در کوارتر جون بهترین فروش تقریباً ده سال اخیر داشته است.  در این مورد بر اساس گزارش ها این شرکت درآمد حاصل از فروش آیپد ها در حدود ۷.۴ میلیارد دلار در این کوارتر اعلام نمود که نسبت به سال قبل که ۶.۶ میلیارد دلار بود افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.