اپل تایید کرد رونمایی آیفون ۱۲ با چند هفته تاخیر انجام خواهد شد

اپل تایید کرد رونمایی آیفون ۱۲ با چند هفته تاخیر انجام خواهد شد

لوکا ماستری Luca Maestri مسئول مدیریت محصولات اپل امروز در طی اعلام گزارش درآمد سه ماهه سوم خود تایید نمود که آیفون های امسال با چند هفته تاخیر رونمایی خواهند شد. اگر چه تا حدی تعجب آور است که اپل در مورد محصولات خود قبل از رونمایی صحبت نماید.

ماستری در ابتدا مورد درآمد سه ماهه چهارم  اپل پیش بینی های خود را اعلام نمود و به این نکته هم اشاره کرد که اپل سال قبل فروش آیفون های سال قبل را از ماه سپتامبر ۲۰۱۹  آغاز نمود و در ادامه اضافه نمود که اپل امسال رونمایی آیفون های جدید را اندکی تاخیر انجام خواهد داد. در این مورد ماستری در این تماس تلفنی اظهار داشت :

همان طور که می دانید ما فروش آیفون های سال قبل را در آخر سپتامبر شروع کردیم، و امسال انتظار داریم با توجه به برخی تاخیر ها در تولید قطعات فروش آیفون های جدید را چند هفته دیرتر شروع کنیم.

آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو در ۲۰ سپتامبر سال قبل وارد بازار شدند. و سه هفته تاخیر در رونمایی آیفون های امسال به این معنی است که آنها در میانه اکتبر آماده فروش خواهند. همان طور که پیش تر گفته شد اظهار نظر اپل در مورد تاخیر در رونمایی محصولات خود چیزی است که قبلا اتفاق نیفتاده بود.

در گذشته اپل حتی از بیان این که آیا آیفون های قرار است رونمایی شوند نیز از هر گونه اظهار نظری خودداری می کرد، چه برسد به اینکه تاریخ رونمایی و تاخیر آن را نیز تایید کند.

در طول تماس تلفنی دوباره از ماستری خواسته شد تا نظر خود را روشن تر بیان کند:

همان طور قبلا گفتم سال پیش رونمایی آیفون ها در اواخر سپتامبر صورت گرفت ولی امسال آیفون های جدید با چند هفته تاخیر آماده بازار خواهند شد.

قبلا از این تاییدیه شواهدی وجود داشت مبنی بر تاخیر احتمالی آیفون ها بدلیل آماده نبودن مدلهای ۵ جی توسط کوالکام که به تفصیل به آن پرداخته شد.

1 نظر در مورد “اپل تایید کرد رونمایی آیفون ۱۲ با چند هفته تاخیر انجام خواهد شد

  1. اشتراک ها: بر اساس گزارش های اخیر از نشت دهنده معتبر مینگ چی کو اپل به دنبال کاهش هزینه های آیفون ۱۲ با باتری هایی که ساختار ساده تری دارند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *