اپل تایید نمود در بروزرسانی iOS 14.7 باگ وای فای و دیگر نرم‌افزاری را برطرف شده است

اپل تایید نمود در بروزرسانی iOS 14.7 باگ وای فای و دیگر نرم‌افزاری را برطرف شده است

صبح امروز اپل آخرین به روز رسانی iOS 14.7 معرفی نمود و جزئیات مربوط به آن را نیز آشکار ساخت که بر طبق آن بهبود رسانی هایی در زمینه های امنیتی در این وسیستم های عامل انجام شده است. علاوه بر آن بروزرسانی های جدید در iPadOS 14.7، macOS Big Sur 11.5 ،watchOS 7.6 و tvOS 14.7 ، منتشر شده است که قرار است همگی در طول این هفته در دسترس عموم قرار گیرند.

بخصوص اپل در صفحه راهنمای مربوط به سیستم عامل iOS 14.7 آشکار ساخت که مشکلات مربوط به وای فای که وسیله های iOS را در موقع اتصال به شبکه های وای فای ویروسی مورد تاثیر قرار می‌داد را حل نموده است. در ماه جون یک باگ نام گذاری در سیستم شبکه وایرلس تشخیص داده شد که بر اساس آن کلیه فعالیت های وای-فای در وسیله های آیپد و آیفون غیرفعال می شد.

کاربر در صورت انتخاب برخی نام ها برای سیستم وای فای خود اتصال در برقراری اینترنت خود می شد به طوری که حتی با ریست کردن وای فای نیز این مشکل برطرف نمی شد و تنها راه ریست کردن آیفون به طور کامل بود. در طول نسخه های بتا تشخیص داده شد که این باگ فعال نیست و اپل نیز امروز آشکار ساخت که این مشکل به طور کامل برطرف شده است.

در بروزرسانی‌های سیستم های ‌عامل  iOS 14.7 و iPadOS 14.7 بسیاری از مسائل و مشکلات امنیتی موجود در نسخه های قبلی را که فیلم های صوتی بود نیز دبرطرف نمودند. علاوه بر این برخی باگ های  مربوط به اپلیکیشن Find My، فایل های PDF، تصاویر گرفته شده از وب و غیره در نسخه جدید این سیستم های عامل است برطرف شده است. مشکلات امنیتی مربوط به سیستم های عامل macOS Big Sur 11.5  و tvOS 14.7 نیز در به‌روزرسانی های جدید هر یک از این سیستم های عامل برطرف شده است. برای کاربران مک نسخه های قدیمی macOS را دارند اپل نیز به روزرسانی های را برای سیستم‌های macOS Catalina و macOS Mojave ارائه نموده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.