اپل بیش از ۴۰ میلیون دلار برای حق پخش فیلم چری پرداخت می کند

اپل بیش از ۴۰ میلیون دلار برای حق پخش فیلم چری پرداخت می کند

به گزارش Deadline ، اپل ۴۰ میلیون دلار برای حق فیلم آینده چری “Cherry” پرداخت کرده است. «چری» به کارگردانی آنتونی و جو روسو درامی جنایی است که اقتباسی از رمانی از نیکو واکر است.

فیلمنامه نوشته جسیکا گلدبرگ و آنجلا روسو-اوتستات است و برگرفته از کتاب نیمه زندگی نامه نیکو واکر است که در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفته بود.


در فیلم “چری” ، تام هالند بازیگر (معروف به بازی در نقش مرد عنکبوتی) در نقش یک مرد کلیولند به نام واکر بازی می کند که پس از انکار عشق زندگی اش به ارتش می پیوندد. او در عراق یک پزشک ارتش می شود و از این تجربه آسیب می بیند و از بیماری PTSD رنج می برد.


برای درمان PTSD خود، واکر تحت درمان با اکسی کونتین قرار می گیرد و این در نهایت منجر به اعتیاد به هروئین می شود. برای پرداخت هزینه دارو، واکر شروع به سرقت از بانک ها می کند.


با قیمت گذاری بیش از ۴۰ میلیون دلار روی فیلم “چری” یکی از بزرگترین معاملات فیلم در سال شکل گرفته است و این باعث می شود که اپل یکی از اصلی ترین رقیبها برای بردن جوایز فصل باشد. برنامه اپل این است که تاییدیه آکادمی را گرفته و سپس نمایش “چری” را در اوایل سال ۲۰۲۱ در اپل تی وی پلاس ( Apple TV +) آغاز نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *