اپل بیش از ۱۵ میلیون دلار برای تولید کیت های تست COVID-19  سرمایه گذاری کرده است

اپل بیش از ۱۵ میلیون دلار برای تولید کیت های تست COVID-19  سرمایه گذاری کرده است

اپل با سرمایه گذاری و همکاری با شرکت تجهیزات پزشکی COPAN در ساخت و انتقال ۱۵ میلیون کیت های تست COVID-19 کمک نموده است. این شرکت با سرمایه گذاری و اهداء کمک های مالی به موسسه پزشکی COPAN و با استخدام نمودن بیش از ۲۵۰ نفر توانست با فراهم نمودن تسهیلات پزشکی، ۱۵ میلیون نمونه کیت های تست COVID-19 را تولید و به سراسر آمریکا انتقال دهد.

در پی اهدای بیش از ۱۰ میلیون دلار به صورت خیریه و کمک های مالی از جانب اپل در ماه می ۲۰۲۰، یک تیم از اپل با شرکت کوپان COPAN کار نمود که بتواند با توسعه و ساخت تجهیزات مناسب و همین طور روندهای موثر در تولید کیت های تست COVID-19 با هم مشارکت کنند. اپل می گوید که از آوریل ۲۰۲۰ افزایش تولید واکسن در اثر این روند به ۴۰۰۰ درصد رسیده است.

جف ویلیامز سخنگوی این شرکت می‌گوید ما مفتخریم که سرمایه گذاری و تجهیزات بسیار پیشرفته ما توانسته است شرکت هایی مانند کوپان را حمایت کند که نقش مهمی را در مقابل علیه COVID-19 داشته است. او همین طور اپل ادامه داد که این همکاری کمک نمود تا میلیون ها کیت تست COVID-19 تولید و  به کلیه بیمارستان ها در سراسر آمریکا منتقل شود.

او در ادامه گفت ما عقیده داریم که این  ترکیب بسیار منحصر به فرد از همکاری بین تجهیزات و خلاقیت می باشد که می تواند به ما کمک کند که در طی این بحران بتوانیم دنیای سالم‌تری را بسازیم.

شرکت کوپان با کمک هزینه های مالی برای ساخت تجهیزات لازم و همینطور کمک از مهندسین اپل، مجموعه تحقیقاتی جدیدی را در کارولینای جنوبی بنیانگذاری کرده که به تولید کیت های تست COVID-19 مشغول می باشد.

سخنگوی شرکت COPAN بیان نمود سخت کوشی بسیار باور ناپذیری در این مورد توسط تیم‌های اپل و این شرکت انجام شد که بتوانند در حداقل زمان این کیت های تست های حیاتی را به بیمارستان های سراسر کشور ارسال کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *