اپل به کاربران اعلام نمود که اپل واچ های سری ۳ خود را قبل از به روز رسانی از هرگونه وسیله دیگری نامتصل کنند

اپل به کاربران اعلام نمود که اپل واچ های سری ۳ خود را قبل از به روز رسانی از هرگونه وسیله دیگری نامتصل کنند

اپل به دارندگان اپل واچ سری ۳ اعلام کرده است که وسیله های خود را قبل از نصب به روزرسانی watchOS از هرگونه وسیله دیگری نامتصل و آن را ریستور کنند.

دارندگان اپل واچ سری ۳ چندی است که همزمان با به‌روزرسانی‌های سیستم‌ عامل خود دچار مشکلاتی شده اند. این مشکل به دلیل عدم وجود ظرفیت دیسک داخلی کافی برای اجرای عملیات نصب مدل های اپل واچ GPS-only می باشد.

در نسخه های قبلی iOS اپل از کاربران درخواست نمود که قبل از نصب بروزرسانی های جدید برخی محتوای موجود در دیسک داخلی خود به جز آنچه که مربوط به سیستم عامل ۱۴.۵ می شود را پاک کند. اپل حالا نیز از دارندگان ساعت‌های هوشمند خود درخواست می‌کند که قبل از نصب بروزرسانی های جدید باید اپل واچ خود را از وسیله دیگری  نامتصل و آن را ریست کنند تا فضای دیسک داخلی کافی ایجاد شود.

اپل واچ سری ۳ که در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد و هنوز توسط اپل به فروش می رسد تا به امروز نیز به روزرسانی های مختلفی را از لحاظ سیستم عامل watchOS دریافت کرده است. اما این پیام جدید از اپل می تواند نشانگر این باشد که مدل های نسبتاً قدیمی ممکن است به وسیله سیستم عامل watchOS 8 و یا هر نوع به روز رسانی آینده‌ای قابل حمایت نباشد. اگر چنین چیزی دلیل این مسئله باشد این مدل ها به زودی تولیدشان متوقف می شود.

یکی از کاربران به زبان پرتغالی اعلام نمود که اپل از کلیه کاربرانی که دارای اپل واچ های سری ۳ و همینطور سری های جدید هستند درخواست کرده است که حتماً باید قبل از به روز رسانی سیستم عامل خود اپل واچ را از آیفون خود نامتصل و آن را ریستور کرده و دوباره آن را با آیفون خود متصل کند. کلیه دارندگان اپل واچ های مدل های قدیمی باید قبل از سیستم عامل خود به نسخه های جدیدتر به توصیه های ارائه شده توسط تیم پشتیبانی اپل عمل کنند تا به مشکلات و موقع نصب این به‌روزرسانی‌ها نشود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *