اپل به طور موقت فروشگاه های منطقه لوس انجلس خود را بخاطر کووید ۱۹ تعطیل نمود

اپل به طور موقت فروشگاه های منطقه لوس انجلس خود را بخاطر کووید ۱۹ تعطیل نمود

اپل به دلیل افزایش شروع ویروس کرونا در منطقه لس‌آنجلس و کافی نبودن ظرفیت ICU در منطقه به طور موقت فروشگاه های خود را در آن منطقه تعطیل نمود.. اپل در وب سایت خود اعلام نمود که از روز جمعه ۱۸ دسامبر ۱۱ فروشگاه خود در منطقه لس آنجلس را تعطیل می نماید و در این مورد اشاره‌ای به زمان بازگشایی این مغازه‌ها نکرد.

خبر بسته شدن این مغازه ها برای اولین بار به وسیله بلومبرگ گزارش شد. در روز ۱۷ دسامبر ایالت کالیفرنیا اعلام نمود که موارد شیوع به ۴۵,۰۵۸  نفر افزایش یافته و این رقم هم همچنان در حال افزایش می باشد و در هفته های اخیر نیز آین منطقه به مرکز اپیدمی مبدل شده است. بنابراین برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری و حفظ موارد بهداشتی اپل تصمیم به تعطیلی موقت مغازه های خود در این منطقه گرفته است.

از آنجایی که لوس‌آنجلس قوانین محکمی برای ماندن افراد در خانه وضع نموده است اما این باعث نشده است که بیزینس و مغازه ها به طور کامل در آن منطقه بسته شوند و برای ارائه مواد ضروری به افراد بسیاری از مغازه ها طبق معمول خود بر روز خود باز بوده و همین امر باعث شده است که تردد و شلوغی در آن مناطق نیز گسترش یابد.

اما در این مورد باید گفت که از اپل جانب افراد اجرایی دولتی برای بستن مغازه های خود دستور خاصی را دریافت نکرد و این تصمیمی است اپل برای حفظ موارد ایمنی و بهداشتی کارکنان و همین طور مشتریان خود اتخاذ کرده است.

شهر های دیگر کالیفرنیا شامل آنهایی که در منطقه جنوبی ایالت قرار دارند  به نظر می رسد که به زودی تعطیلی موقتی را برای بار دوم تجربه کنند.

اپل یکی از آن کمپانی هایی بوده است که در طی دوران اپیدمی سعی کرده موارد ایمنی و بهداشتی را به خوبی رعایت کند و خود نیز به تولید ماسک و همین‌ طور اهدای آن به برخی مناطق در سطح جهان اقدام کرده است.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *