اپل به زودی فیس آیدی را بدون نیاز به تعویض کامل آیفون تعمیر می کند

اپل به زودی فیس آیدی را بدون نیاز به تعویض کامل آیفون تعمیر می کند

فروشگاه های اپل و مراکز تعمیرگاهی تحت لیسانس این شرکت به زودی قادر خواهند بود تا فیس آیدی را بر روی گوشی های آیفون ایکس اس و مدل‌های جدیدتر بدون نیاز به تعویض کامل وسیله تعمیر نمایند. اپل می‌گوید که تکنسین‌های تحت لیسانس این شرکت به زودی به برنامه های خدماتی جدیدی به نام TrueDepth Camera service دسترسی پیدا خواهند کرد که از طریق آن قادر خواهند بود لوازم یدکی ماژول های دوربین را برای لنز های جلویی و سیستم فیس آیدی برای مشتریان تهیه نمایند.

اپل می‌گوید که این حرکت نیاز برای تعویض کامل وسیله را برای اینگونه تعمیر های جزئی از بین میبرد و این حرکت به عنوان جزئی از برنامه همه جانبه اپل برای کاهش مصرف سوخت مواد کربنی در جهت حفظ محیط زیست به کار خواهد رفت.

از طرف دیگر مشتریان نیز هزینه تعویض قطعه یدکی فیس آیدی بدون نیاز به تعویض کامل وسیله بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. اما هنوز در این گزارش اشاره ای به میزان هزینه تعمیر و قطعات آن نشده است. اپل سیستم فیس آیدی را برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ با آیفون ایکس معرفی نمود اما این وسیله از آن زمان به بعد شامل برنامه تعمیری اپل برای تعویض لوازم قطعات یدکی بخش فیس آیدی نبود.

در این مورد باید گفت که این برنامه خدماتی جدید برای مدل های آیفون ایکس اس و جدیدتر از حالا به بعد در دسترس می باشد. بنابراین فروشگاه اپل استور و مراکز خدماتی تحت لیسانس این شرکت قادر خواهند با دسترسی به برنامه های اختصاصی تعمیری اپل و قطعات دوربین، مشتریان را جهت تعویض قطعه درخواستی کمک نمایند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.