اپل به زودی فروش آی مک های ۲۴ اینچی در همه رنگ های جدید را در فروشگاه های خود آغاز خواهد نمود

اپل به زودی فروش آی مک های ۲۴ اینچی در همه رنگ های جدید را در فروشگاه های خود آغاز خواهد نمود

انتظار نداریم که آیمک های جدید در مراسم ۱۴ سپتامبر اپل رونمایی شوند اما بر اساس اظهارات مارک گرمن از بلومبرگ اپل در پلن فروش مک های خود تغییراتی را انجام داده است. بر اساس این اظهارات اپل بعد از مراسم ۱۴ سپتامبر در فروشگاه‌ های خود آی مک های ۲۴ اینچی را در تمامی رنگ ها یعنی در هفت رنگی که برای این مدل مشخص شده است در دسترس قرار خواهد داد.

در حال حاضر در فروشگاه های اپل فقط رنگ های سبز، صورتی، آبی و نقره ای برای خرید در موجود می باشد. رنگ های زرد، نارنجی، بنفش در فروشگاه های اپل قابل خریداری نیست و کاربران فقط از طریق آنلاین می توانند آنها را خریداری کنند. این تغییر برای کاربرانی که تمایل به خرید آی مک های ۲۴ اینچی با رنگ های غیر معمول را دارند بدون آنکه انتظار مراحل ارسال را بکشند آسان و بدون انتظار خواهد نمود تا بتوانند از فروشگاه ها محلی نزدیک به خود را خریداری کنند.

این بدان معنی است که فروشگاه های غیر از اپل نیز قادر خواهند بود که این رنگ های اضافی را بفروش برسانند.  فروشگاه های مانند بست بای نیز در حال حاضر محدود به فروش رنگ های سبز، صورتی، آبی و نقره ای می باشند.

البته مک بوک های ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید با نمایشگر های پیشرفته مینی ال ای دی نیز نیز اساس گزارشات در دست ساخت قرار دارند. اما ما انتظار رونمایی آن ها را در مراسم سپتامبر روز سه‌شنبه نداریم و اپل احتمالا در اکتبر و یا نوامبر در طی مراسم جداگانه ای که متمرکز بر روی کامپیوتر های مک و آیپد های جدید می باشد آنها رونمایی خواهد شد.

اپل در روز سه شنبه ۱۴ سپتامبر مراسم رونمایی ویژه ای را به صورت مجازی برگزار خواهد نمود که قرار آیفون های نسل بعدی تحت عنوان آیفون ۱۳ و احتمالا ایرپاد های نسل بعدی را رونمایی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.