اپل به روز رسانی watchOS 7.6.1 را برای اپل واچ منتشر نمود

اپل به روز رسانی watchOS 7.6.1 را برای اپل واچ منتشر نمود

اپل امروز به روز رسانی جدید watchOS 7.6.1 را که  تغییر بسیار کوچکی در سیستم عامل watchOS 7 محسوب می شود را منتشر نمود. سیستم‌عامل watchOS 7 برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

بروزرسانی watchOS 7.6.1 که دو هفته بعد از به روز رسانی از watchOS 7.6 می‌آید قابلیت جدید الکتروکاردیوگرام را برای مناطق بیشتری از جهان در دسترس قرار می‌دهد. بروزرسانی watchOS 7.6.1 به صورت رایگان از طریق اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون قابل دسترس می باشد و کاربران می توانند با مراجعه به بخش General و سپس Software Update نسبت به دانلود و نصب آن اقدام کنند.

برای نصب این نرم افزار جدید باتری اپل واچ شما باید ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و باید حتما بر روی شارژر قرار گرفته باشد و نکته سوم آنکه اپل واچ شما باید در نزدیکی و مجاورت آیفون قرار گرفته باشد. بر اساس نوشته ای که به همراه این به‌روزرسانی منتشر شده است نسخه watchOS 7.6.1 شامل به روز امنیتی مهمی می‌باشد و برای همه کاربران نصب آن توصیه می‌شود.

در صفحه مربوط به بخش پشتیبانی و امنیتی اپل نوشته شده است که این بروزرسانی مشکلات موجود در بخش حافظه رم را که به وسیله برخی از کاربران گزارش شده بود را حل و رفع نموده است. توصیه می‌شود که کاربران اپل واچ هر چه زودتر به ارتقاء این به‌روزرسانی عمل می نمایند. این مشکل مشابه با حالتی است که اپل قبل از آن نیز در سیستم‌های iOS 14.7.1 و macOS Big Sur 11.5.1 حل و فصل نموده بود.

بنابراین اگر کاربران مطابق با به‌روز رسانی‌های قبلی دچار مشکلات خاصی در بخش حافظه رم وسیله خود شده اند با نصب این به روز رسانی می‌توانند مطمئن باشند که مشکل آنها برطرف خواهد شد. یکی از مزایای مهم انتشار نسخه بتا آن است که بیشتر به منظور مقاصد تست و آزمایش اختیار افراد علاقه‌مند و متخصص قرار می گیرد تا آنها بتوانند مشکلات باگ های نرم افزاری احتمالی را آن را به اپل بیشتر گزارش دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.