اپل به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را برای شارژر ماگسیف منتشر نمود

اپل به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را برای شارژر ماگسیف منتشر نمود

اپل امروز برای شارژر ماگسیف  که با مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ سازگار بوده و دارای مگنت در داخل خود می باشند به روز رسانی نرم افزار جدیدی را منتشر نمود. این به‌روزرسانی که تحت نسخه ۱۰M229 نام گذاری شده است. به یاد داشته باشید که شما در اپلیکیشن تنظیمات فقط می توانید شماره نسخه این به‌روزرسانی را مشاهده کنید اما شماره firmware در این بخش نشان داده نمی شود.

شارژر ما کثیف برای اولین بار در در پاییز سال ۲۰۲۰  به همراه معرفی مدل های آیفون ۱۲ به بازار ارائه شد و قبل از این نیز تا به حال یک به روزرسانی نرم افزاری را پذیرفته است. به دلیل آنکه این به روزرسانی نرم افزاری از طریق وسیله های مانند آیفون و آیپد قابل دانلود می باشد اپل معمولاً به همراه این به روزرسانی ها نوشته و جزئیاتی را منتشر نمی کند. بنابراین مشخص نیست که در طی این به‌روزرسانی جدید چه تغییرات و ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده و یا اینکه چه دسته از باگ های نرم افزاری در آن رفع گردیده است.

همین طور هنوز متد خاص و استانداردی برای چگونگی به روزرسانی نرم‌ افزاری شارژرهای ماگسیف وجود ندارد اما تمام آن چیزی که کاربر نیاز دارد آن است که باید این شارژر به برق متصل بوده و در هنگام بروز رسانی به یک وسیله اپل برای شروع روند به‌روزرسانی متصل شده باشد. در این مورد لازم به ذکر است که اپل همچنین به‌روزرسانی جدیدی را برای پک باتری ماگسیف نیز منتشر نموده است که دارای شماره ۲.۵.b.0 می باشد و در آن بهبود رسانی هایی در زمینه ی کارایی بیشتر باتری در این وسیله انجام شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.