اپل به روز رسانی جدید آیکلاد برای ویندوز ۱۳ با قابلیت حمایت از ProRes و ProRAW را معرفی نمود

اپل به روز رسانی جدید آیکلاد برای ویندوز ۱۳ با قابلیت حمایت از ProRes و ProRAW  را معرفی نمود

اپل امروز به روزرسانی عمده ای را برای سرویس آیکلاد برای ویندوز معرفی نمود. این به‌روزرسانی به نسخه نرم‌ افزار شماره ۱۳ نامگذاری شده است که در آن اپل قابلیت حمایت برای ویدیو های ProRes و عکس‌های ProRAW را اضافه نموده است.

بنابراین فایل هایی با این فرمت می‌توانند از این به بعد از این طریق آیکلاد با ویندوزهای pc قابل دستیابی و استفاده باشند. تمام کاربرانی که در  درایو آیکلاد فایل اشتراک می گذارند از حالا به بعد می توانند افراد را اضافه و یا حذف کنند.  اپل قابلیت حمایت برای ایجاد پسورد های کاملا ایمن را از طریق اپلیکیشن پسورد آیکلاد ایجاد نموده است.

در ماه آگوست اپل همچنین یک بخش ویژه را به نام اپلیکیشن مدیریت پسوردها  در Keychain  آیکلاد معرفی نمود که به کاربران ویندوز اجازه می داد تا بتوانند از طریق پسورد های بسیار ایمن در میان وسایل الکترونیکی مختلف دسترسی داشته باشند. با این قابلیت حمایت از ایجاد پسورد های بسیار ایمن کاربران ویندوز می‌توانند به همان تکنولوژی ایجاد پسوردی که در روی سافاری از طریق وسایل ios و مک موجود می باشد دسترسی پیدا کنند.

بر اساس نوشته های صفحه پشتیبانی اپل برای این بروزرسانی آیکلاد برای ویندوز ۱۳ همچنین تغییرات جدیدی را از لحاظ رفع چندین مشکل امنیتی و باگ نرم افزاری را نیز انجام داده است. لازم به ذکر است که آیکلاد برای ویندوز از طریق فروشگاه مایکروسافت آنلاین قابل دستیابی و دانلود می باشد.

اپل به روز رسانی جدید آیکلاد برای ویندوز ۱۳ با قابلیت حمایت از ProRes و ProRAW  را معرفی نمود

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.