اپل به روزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای ایرپاد ایرپاد پرو  و ایرپاد مکس منتشر نمود

اپل به روزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای ایرپاد ایرپاد پرو  و ایرپاد مکس منتشر نمود

اپل امروز نسخه به روز رسانی جدید ۴C165 firmware را برای وسیله های ایرپاد ۲ ایرپاد ۳ ایرپاد پرو و ایرپاد مکس منتشر نمود. نسل دوم ایرپاد و ایرپاد مکس قبلاً  نسخه های نرم افزاری ۴A400 را دریافت نموده بودند و ایرپاد ‌پرو قبل از این نیز نسخه ۴A402 را در اختیار داشت. ایرپاد ۳ نیز در حال حاضر نسخه ۴B66 را استفاده می‌کند.

اپل در این مورد اطلاعات بیشتری را در ارتباط با اینکه این به روز رسانی نرم افزاری شامل چه تغییراتی برای ایرپاد می باشد را ذکر نکرده است. بنابراین اطلاعاتی در ارتباط با اینکه کدام دسته از باگ ها در این تغییرات رفع شده و یا چه ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است در دسترس نمی باشد. از طرف دیگر روش استاندارد و مشخصی برای به‌روزرسانی جدید ایرپادها وجود ندارد.

اما عمل بروزرسانی معمولا از طریق ایرپادی که قبلاً متصل به یک وسیله ios شده باشد امکان پذیر می باشد. در این مورد باید وسیله ایرپاد را در درون کیس خودش قرار داد و آن را به یک منبع تغذیه متصل نمود و سپس آن را با یک وسیله آیفون و آیپد متصل کرد و پس از آن این بروز رسانی نرم افزاری به طور خودکار با گذشت زمان صورت خواهد گرفت.

شما می توانید با روش ساده ای از طریق مراحل زیر وضعیت نرم‌افزاری وسیله ارتباط پروی خود را چک کنید

  • ایرپاد و یا ایرپاد پرو را به وسیله ios متصل کنید
  • بخش تنظیمات را باز کنید
  • گزینه General را انتخاب کنید و سپس گزینه About و پس از آن گزینه AirPods‌‌‌‌‌ را برگزینید
  • در نهایت در آنجا می توانید شماره مربوط به نسخه نرم‌افزاری Firmware Version را مشاهده کنید.

در این مورد اگر تغییرات قابل توجهی در این به‌روزرسانی انجام شده باشد پس از گذشت زمان توسط کاربران و در این در شبکه‌ های اجتماعی مختلف به اشتراک گذاشته خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.