اپل به دنبال اعمال گزینه پرداخت از طریق ارز های دیجیتال

اپل به دنبال اعمال گزینه پرداخت از طریق ارز های دیجیتال

اپل در حال حاضر به دنبال یک کارشناس برای توسعه بیزینسی خود در جهت اعمال پلتفرم‌های های جدید برای مدیریت پرداخت ها از طریق کیف دیجیتال یا ارزهای کریپتو می باشد تا از آن طریق بتواند با ایجاد شرکای جدید دامنه خدمات مالی خود را وسعت بخشد.

بر اساس فرم های تقاضای کار که در روز چهارشنبه توسط اپل منتشر شده است، به دنبال استخدام شخصی برای پیوستن به بخش کیف دیجیتالی، مدیریت پرداخت و یک تیم تجاری برای برای رهبری گزینه های جدیدی سیستم های پرداخت می باشد.

در این فرم تقاضا این چنین آمده است:  ما به دنبال اشخاص متخصص و حرفه ای می باشیم که بتوانند در زمینه ی ارائه راهکارها برای گزینه های جدید سیستم پرداخت ها ما را یاری دهند. ما به کمک شما نیاز داریم که فریم ورک های شراکتی و مدل های تجاری جدید ایجاد کنیم که بتوانند با ارائه راهکارهای استراتژیک در زمینه پرداخت های اینترنتی در بخش مالی ما همکاری کنند.

از طرف دیگر شخص استخدام شده می تواند به عنوان سخنگو و مذاکره کننده اپل در بخش شراکت در پرداختهای اینترنتی نقش ایفا کند.

برای پذیرش در این کار حداقل نیاز به ۵ سال تجربه در زمینه سیستم های پرداخت های اینترنتی جانشین مانند کیف های دیجیتال، پرداخت های سریع، ارزهای کریپو و غیره می باشد. از جمله دیگر خصوصیاتی که باید شخص استخدام شونده داشته باشد می‌توان به دانش عمیق در زمینه ایجاد اکوسیستم گزینه های مختلف پرداختی و درک درستی از پیچیدگی های جریان های مالی و همینطور استانداردهای رایج در دنیای صنعتی کنونی اشاره نمود.

علاوه بر این اپل احتیاج به یک کارشناس توسعه بیزینسی برای ایجاد موقعیت ها و راه کار های جدید در تیم اپل به منظور رشد بخش اپل پی و سایر خدمات پرداخت اینترنتی اپل دارد. لازم به ذکر است اپل کنترل بسیار دقیقی در زمینه پرداخت های مالی اکوسیستم های خود شامل اپ استور دارد. در سال های اخیر این کنترل با ضوابط سخت باعث شده است که برخی از توسعه ‌دهندگان و عوامل دولتی نسبت به آن نارضایتی داشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.