اپل به توسعه دهندگان برای تست  نسخه بتا های عامل iOS 15 و macOS Monterey ایمیل فرستاد

اپل به توسعه دهندگان برای تست  نسخه بتا های عامل iOS 15 و macOS Monterey ایمیل فرستاد

اپل ظاهراً قصد دارد که از افراد بیشتری برای تست ویژگی های جدید در سیستم عامل iOS 15 کمک بگیرد و از این قرار با ارسال ایمیل به توسعه دهندگان قصد دارد که آنها را برای تست و ارزیابی این بروزرسانی های تشویق کند.

در این هفته اپل با ارسال یک ایمیل از توسعه‌دهندگان خواسته شده است تا نسخه بتای عمومی این سیستم‌عامل را امتحان کند. انتظار می رود که اپل سیستم های عامل adOS 15 ، tvOS 15 ، watchOS 8 و macOS Monterey را در پاییز امسال در دسترس عموم قرار دهد. قرار است همزمان محصولات و سخت افزار های جدیدی از این شرکت نیز در آن زمان معرفی شوند.

از آنجایی که این سیستم عامل در حال حاضر به صورت نسخه های بتا توسط اپل منتشر می شود، اپل ارسال نامه‌ای به توسعه دهندگان خواستار آن است که تعداد بیشتری این سیستم های بتا را در مورد تست و آزمایش قرار  دهند. بر این اساس اخیراً اپل ایمیل را به توسعه دهندگان ثبت نام کرده در سایت توسعه دهندگان اپل فرستاده است و از آنها خواسته است چنانچه هنوز این نسخه ها را دانلود نکرده‌اند آن را دانلود و مورد تست قرار دهند.

یکی از این ایمیل ها توسط منبع خبری ۹to5Mac دیده شده است. در این ایمیل اپل از توسعه دهندگان برای ارزیابی هر چه بهتر به‌روزرسانی‌های انجام شده در این سیستم عامل کمک خواسته است و نظر آنها را در مورد هر یک از این تغییرات جدید خواستار شده است. این گونه بروزرسانی‌های وسیع و عمده معمولاً از آنجایی که توسط میلیون ها نفر مورد استفاده قرار می گیرد باید تحت تست های دقیق تر و توسط افراد بیشتری انجام شود، به همین دلیل است که اپل با مورد ارزیابی قرار دادن هر چه دقیق تر این سیستم عامل می خواهد احتمال خطا های آینده کاهش دهد.

ارسال این ایمیل می تواند بیانگر این نیز باشد که اپل افراد زیادی را برای مورد آزمایش قرار دادن نرم‌افزار هایش در اختیار ندارد، شاید اپل می‌خواهد داده های بیشتر و اطمینان بیشتری را نسبت به تغییرات انجام شده در این سیستم عامل خود کسب کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.