اپل به برنامه تعمیر لاجیک برد های آیفون ۸ را که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود پایان داد

اپل به برنامه تعمیر لاجیک برد های آیفون ۸ را که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود پایان داد

اپل امروز برنامه ای را که به مشتریان برای تعمیر مجانی لاجیک بردهای مدل آیفون ۸ سرویس مجانی ارائه می نمود را تعطیل نمود.  این مشکل عمدتاً باعث می‌شد که این وسیله به صورت خودکار ری استارت کرده و غیر پاسخگو شود.

این برنامه به طور رسمی در آگوست ۲۰۱۸ ایجاد شد و برای آن دسته از وسیله های آیفون ۸ که احتمالاً دارای لاجیک بردهای معیوب بودند طراحی شده بود. بر اساس اعلامیه اپل این مدل های معیوب از سپتامبر ۲۰۱۷ تا مارس ۲۰۱۸ در کشورهای چین، هنگ‌کنگ، هند، ژاپن، ماکائو،  نیوزلند و آمریکا به فروش رفته است. مدل آیفون ۸ پلاس و مدل های دیگر شامل این برنامه نمی شود و اپل قبل از این در وبسایت پشتیبانی خود یک مرحله تست را قرار داده بود وسیله هایی که واجد شرایط این برنامه می شود را بتواند تشخیص دهد.

حالا این برنامه به صورت رسمی به پایان رسیده است و اپل آن را از صفحه وب سایت خود و لیست برنامه های تعمیری این شرکت بر داشته است. این برنامه برای مدت بیش از ۳ سال در جریان بود و در حالی که هنوز فعالیت می کرد مشتریانی که متحمل مشکلاتی در ارتباط با وسیله آیفون ۸ خود بودند می توانستند وسیله خود را با این سرویس رایگان تعمیر کنند.

ظاهراً بخشی از مدل های آیفون ۸ در مرحله ساخت در کارخانجات مونتاژ کننده بدون در نظر گرفتن شرایط کنترل و کیفیت لازم لاجیک های معیوب را در وسیله های آیفون ۸ قرار داد و به همین منظور اپل تصمیم گرفت با اعمال این برنامه جداگانه یک سرویس رایگان را برای تعمیر این وسیله ها در نظر بگیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.