اپل بر روی نسل دوم ایرپاد مکس کار نمی کند اما احتمالاً رنگ های جدیدی را برای آن در نظر گرفته است

  اپل بر روی نسل دوم ایرپاد مکس کار نمی کند اما احتمالاً رنگ های جدیدی را برای آن در نظر گرفته است

در گزارشی که توسط گورمان خبرنگار و نویسنده بلومبرگ ارائه شده است اشاره می‌شود که اپل در حال حاضر در پی ساخت نسل دوم ایرپاد نیست اما گفته می‌شود که این شرکت در حال مذاکره و گفتگو با تأمین کننده های خود برای ایجاد گزینه های مختلف رنگ برای این هدفون در آینده می باشد.

در این گزارش آمده است آخرین وسیله ای که در موازات لاین ایرپادها به بازار معرفی شد هدفون های رو گوشی ایرپاد مکس بود. این هدفون ۵۴۹ دلاری از طرف برخی به علت وجود باگ های نرم‌افزاری و همینطور قیمت سرسام آور آن مورد انتقاد قرار گرفت، اما برخی دیگر نیز آن را برای ارائه کیفیت صدای خوب و ساخت عالی این دستگاه ستایش کردند.

اپل ظاهراً در چند هفته اخیر تقاضاهای زیادی را در ارتباط با این محصول دریافت کرده است، اما در حال حاضر در روی نسل دوم ایرپاد مکس کار نمی کند بلکه در نظر دارد که در آینده گزینه‌های رنگ‌های جدید را برای این وسیله در نظر بگیرد. ایرپاد مکس در حال حاضر در رنگ‌های خاکستری فضایی، نقره ای، سبز، آبی آسمانی و صورتی موجود است. اگرچه بالشتک های گوشی این هدفون نیز این امکان را به وجود می آورد که ترکیب های رنگ های بسیار متنوعی را بتوان برای آن به وجود آورد.

قبل از آنکه ایرپاد مکس به بازار معرفی شود گورمان پیش بینی نمود که اپل می خواهد هدفون های اپل می خواهد هدبندهای قابل تعویض را در آینده بسازد، اما اپل هنوز چنین ایده را عملی نکرده است. ایرپاد مکس که در دسامبر ۲۰۲۰ برای قیمت ۵۴۹ دلار معرفی شد یک هدفون رو گوشی وایرلس بسیار پیشرفته می باشد که دارای خصوصیاتی از قبیل صدای کیفیت صدای پرمیوم، اکولایزر تطبیقی و قابلیت کاهش نویز فعال در حالت Transparency mode می‌باشد. در هر کدام از گوشی های این هدفون از چیپ های اچ یک ساخت اپل استفاده شده است که می تواند بر اساس آن با سایر محصولات اپل به صورت وایرلس متصل شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *