اپل بروزرسانی iOS 14.7 را همراه با رفع برخی باگ ها و بهبود رسانی های امنیتی منتشر نمود

اپل بروزرسانی iOS 14.7 را همراه با رفع برخی باگ ها و بهبود رسانی های امنیتی منتشر نمود

نسخه جدید از سیستم‌ عامل iOS 14.7 منتشر شده است که دارای قابلیت‌های جدید امنیتی و بهبود رسانی های عملکردی و همینطور رفع برخی باگ های نرم افزاری می‌باشد. نسخه جدید iOS 14.7  بعد از انتشار چند نسخه تست بتا در معرض عموم قرار گرفته است و کاربران از سراسر جهان می‌توانند به این نسخه دسترسی پیدا کنند.

در حالی که نسخه قبلی همراه با قابلیت های بحث برانگیزی نظیر قابلیت ردیابی داده های تبلیغاتی بود. اما این نسخه بیشتر بر روی بهبود رسانی‌های عملکردی و رفع برخی باگ های نرم افزاری تمرکز  دارد. در پی نسخه iOS 15 و iPadOS 15 می‌توان حدس زد که تا رسیدن این نسخه های اصلی هرگونه به روز رسانی در حد جزئی خواهد بود. اما از جمله خصوصیاتی که در این نسخه اضافه شده است می‌توان به دو ویژگی اصلی نام برد که عبارتند از  قابلیت حمایت از پک باتری ماگسیف و بهبود رسانی هایی در زمینه قابلیت اپل کارت فامیلی می باشد.

اما اپل اینسایدر به کلیه کاربران پیشنهاد می کند که قبل از نصب این نرم‌افزار و به روزرسانی چند روزی صبر کنند. این بدان دلیل است که به‌روزرسانی‌های که تغییرات اندکی در سیستم عامل کنونی می‌دهند می‌تواند مشکل آفرین باشند. چنین مشکلی در نسخه توسعه دهندگان قبلی iOS 14.7 رخ داد و در این مورد یک باگ نرم افزاری باعث می‌شد آیفون قادر به دریافت و برقرار تماس نباشد.

به‌روزرسانی سیستم‌عامل iOS 14.7 همچنین شامل برخی به روزرسانی هایی در زمینه نرم افزار هوم پاد می باشد. در این مورد می‌توان به اضافه نمودن قابلیت هایی مانند مدیریت تایمر به اپ هوم و رفع برخی از باگ های نرم افزاری در این مورد اشاره نمود. البته لازم به ذکر است که بر اساس آخرین گزارش‌ها و تحقیقات توسط اپل اینسایدر این نسخه جدید iOS 14.7 هنوز به طور کامل برای همه کاربران موجود نمی باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.