اپل  بروزرسانی جدید iPadOS 14.7 را همراه با رفع مشکلات نرم‌افزاری اتصال جک هدفون ۳.۵ میلیمتری  به آداپتور usb-c منتشر نمود

اپل  بروزرسانی جدید iPadOS 14.7 را همراه با رفع مشکلات نرم‌افزاری اتصال جک هدفون ۳.۵ میلیمتری  به آداپتور usb-c منتشر نمود

اپل امروز به روز رسانی جدید سیستم عامل iPadOS 14.7 را دسترس عموم قرار داد. این هفتمین به روزرسانی اصلی سیستم عامل iPadOS می باشد که از سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شده است. اپل قبل از این نیز در ماه در جولای ۱۹ جولای به روز رسانی جدید iOS 14.7 را معرفی نمود، اما بناب دلایل به روزرسانی iPadOS 14.7 به امروز موکول شد.

نسخه جدید  iPadOS 14.7 از امروز برای دانلود به صورت رایگان برای کسانی که از وسیله های واجد شرایط برخوردار باشند از طریق بخش تنظیمات در وسیله های شان قابل دسترسی است. برای دسترسی به این به روز رسانی نرم افزاری باید به بخش تنظیمات رفته و سپس در بخش General گزینه software update را انتخاب کنید.

بیشتر مدل های آیپد قادر خواهند  بود که این به‌روزرسانی جدید iPadOS 14.7 را دریافت کنند. اما مدل های آیپد ایر ۴ و آیپد ایر ۸ از آنجایی که دارای شماره ساخت متفاوتی می باشند به‌روزرسانی‌ها آنها در بسته های جداگانه ای انجام می شود.

بر اساس یادداشتی که اپل به همراه این به‌روزرسانی‌ها منتشر کرده است نسخه iPadOS 14.7 دارای یک گزینه برای اعضای اپل کارت در یک خانواده می باشد که بتوانند به صورت های ترکیبی از آن استفاده کنند. همینطور در این نسخه گزینه پادکست اضافه شده است و یک باگ که باعث عدم قطع صدا در هنگام استفاده از پورت USB-C به آداپتور جک هدفون ۳.۵ میلیمتری می‌شد نیز برطرف شده است.

سیستم عامل iPadOS 14.7 در حقیقت آخرین به روز رسانی از سری سیستم عامل iPadOS 14 می‌باشد. چرا که اپل بعد از آن به روز رسانی های بعدی خود را به طور هماهنگ با ios به صورت iPadOS 15 اعلام خواهد کرد. بر اساس گزارشات اپل قرار است در پاییز امسال سیستم‌های عامل iPadOS 15 و ios 15 را در دسترس عموم قرار دهد. در حاضر برای هر یک از این سیستم های عامل نسخه های بتای متعددی منتشر شده است تا تست کنندگان و توسعه دهندگان بتوانند تست مختلف را روی آن انجام داده و در وجود صورت خطا آن را به اپل گزارش دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.