اپل برنامه سویفت پلی گراند ۴ را با قابلیت توسعه اپلیکیشن بر روی آیپد منتشر ساخت

اپل برنامه سویفت پلی گراند ۴ را با قابلیت توسعه اپلیکیشن بر روی آیپد منتشر ساخت

اپل امروز برنامه پلی گروند ۴ را به روز رسانی کرد. این اپ مدتیست که به روز رسانی های عمده ای را ارائه می دهد. جدید ترین نسخه این اپلیکیشن به کلیه اپ های دیگر آیپد و آیفون این اجازه می‌دهد که به صورت مستقیم بر روی آیپد بدون نیاز به کامپیوتر مک طراحی و توسعه داده شوند. برنامه اپلیکیشن سوئیفت پلی گروند ۴ شامل قابلیت اتصال به اپ استور می باشد که باعث می شود توسعه‌دهندگان بتوانند بعد از اتمام توسعه اپلیکیشن خود را مستقیماً به اپ استور ارائه کند.

البته یک مرحله پیش نمایش نیز در ارتباط با این اپلیکیشن وجود دارد که این امکان را  توسعه دهنده  اپلیکیشن می‌دهد تا بتواند نتیجه تغییرات انجام شده را به صورت لایو مشاهده کند. لازم به ذکر است که طراحی و آپلود یک اپلیکیشن بر روی آیپد احتیاج به آن دارد که آن وسیله از به‌روزرسانی iPadOS 15.2 برخوردار باشد که در اوایل این هفته منتشر شد. برای اپلیکیشن سوئیفت پلی گرند از طریق اپ استور به صورت رایگان قابل دانلود می باشد. البته لازم به ذکر است که اپل همچنین برنامه سویفت پلی گراند ۴ برای کامپیوتر های مک را نیز به تازگی منتشر نموده است که این نسخه می تواند قابلیت حمایت از نسخه سوئیفت ۵.۵ را ارائه دهد.

بنابراین با استفاده از این به‌روزرسانی‌ها توسعه دهندگان بدون نیاز به کامپیوترهای پیشرفته و احتمالاً صرف هزینه های زیاد  فقط به کمک یک آیپد می‌توانند یک اپلیکیشن را طراحی و آن را مستقیماً به اپ استور ارائه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.