اپل برنامه جدیدی را برای تعمیر مشکل صدا در  آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ ترتیب داده است

اپل برنامه جدیدی را برای تعمیر مشکل صدا در  آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ ترتیب داده است

اپل امروز برنامه خدماتی جدیدی را اعلام نمود که بر اساس آن به مشکل ایجاد شده در صدای برخی از مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو و حل آنها می‌پردازد. بر اساس آنچه که اپل گزارش کرده است درصد بسیار کمی از مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از مشکل صدا رنج می‌برند و دلیل آن این است که در ماژول گیرنده صدا قطعات بکار رفته دچار نقصان هایی بوده اند.

  بر اساس این برنامه وسیله هایی که از این مشکل رنج می برند میان اکتبر ۲۰۲۰ و آوریل ۲۰۲۱ ساخته شده‌اند. مالکان آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو که دارای وسیله هایی هستند که مشکل صدا دارند در هنگام تماس های تلفنی قادر به ارسال و دریافت نمی باشند. بر اساس این گزارش مدل‌های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس از چنین مشکلی رنج نمی برند و جز این سرویس خدماتی جدید به حساب نمی‌آیند.

آنهایی که دارای آیفون هایی هستند که از این مشکل رنج می برند می توانند در موقعیت های محلی اپل استور نزدیک محل سکونت خود تماس حاصل کرده و از مزیت های این برنامه بهره ببرند. مدل های آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو که دارای صفحه های ترک خورده می باشند در ابتدا نیاز به آن است که مشکل مربوط به صفحه نمایش خود را حل کرده و سپس برای برنامه مشکل حل صدا اقدام کنند. اپل می گوید که این برنامه خدماتی تعمیری شامل وسیله های آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می شود که به مدت دو سال پس از اولین خرید آنها از محل فروشگاه مربوطه برای این سرویس خدمات اقدام کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.