اپل برنامه تعمیر ایرپاد پرو را برای رفع مشکل نویز کنسلینگ توسعه داد

اپل برنامه تعمیر ایرپاد پرو را برای رفع مشکل نویز کنسلینگ توسعه داد

اپل  برنامه خدماتی جدیدی را برای رفع نمودن مشکل های مربوط به ایرپاد پرو راه اندازی نمود. این مشکل ها بیشتر مربوط به وجود صداهای نویز هایی بود که در ایرپاد پرو شنیده می شد و همین طور در قابلیت اکتیو نویز کنسلینگ نیز مشکل سخت افزاری وجود داشت. اما در حال حاضر اپل می‌گوید که این برنامه را برای دو سال بیشتر در جهت رفع این مشکل ایرپاد پرو در مراکز ایید شده توسط اپل برای توسعه داده است.

اپل در ماه اکتبر بدون سر و صدا بدون آنکه اعلام رسمی کند صفحه مربوط به پشتیبانی این وسیله را به روز رسانی کرد و در بخشی از این نوشته آمده است که این برنامه شامل تعمیر و خدمات وسیله ارتباط پرو برای مدت سه سال بعد از خرید ایرپاد پرو می باشد.  در صورتی که در ابتدا این برنامه فقط تا ۲ سال خدمات تعمیر را به عهده می‌گرفت و مشتریانی که ایرپاد‌پرو را در ۲۰۱۹ خریداری نموده اند می توانند تا اکتبر ۲۰۲۲ در صورت وجود این مشکل در وسیله های خود از این برنامه خدماتی استفاده کنند و آنهایی که این وسیله را در سال ۲۰۲۰ خریداری نموده اند تا سال ۲۰۲۳ از تعمیر و خدمات این وسیله بهره مند خواهد شد.

ایرپاد پرو هایی که از دو مشکل اصلی رنج می برند می توانند با توجه به این برنامه تعمیر شوند. یکی از آن مشکل ها وجود صدای صدای خش خش و نویز که در محیط های پر سر و صدا افزایش یافته و بلندتر می شود و همینطور در هنگام تمرین و همینطور استفاده از در هنگام مکالمه با این وسیله شدت می گیرد.

مشکل دیگر مربوط به قابلیت نویز کنسلینگ در این وسیله می‌باشد که آن طور که باید و انتظار می‌رود کار خود را انجام نمی دهد به عنوان مثال صدا با فعال کردن این قابلیت بیس خود را از دست می دهد و یا این که وقت های صدای پس زمینه در محیط هایی مانند خیابان و هواپیما افزایش پیدا می‌کند. آنهایی که وسیله های ارتباط پرو آنها از چنین مشکلاتی رنج می برند می توانند به مراکز خدماتی تایید شده توسط اپل مراجعه کرده و تا ۳ سال به صورت رایگان از خدمات تعمیر آن استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.