اپل برنامه تعمیری سلف سرویس جدیدی را برای آیفون ۱۲ و ۱۳ معرفی نمود

اپل برنامه تعمیری سلف سرویس جدیدی را برای آیفون ۱۲ و ۱۳ معرفی نمود

اپل امروز اعلام نمود که برنامه تعمیر سلف سرویس جدیدی را راه اندازی نموده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند از طریق فروشگاه جدید آنلاینی که برای ابزار و قطعات اپل تخصصی یافته روند تعمیر وسیله خود را سرعت ببخشند. این برنامه سلف سرویس تعمیری این امکان را برای کاربران به وجود می آورد که در صورت نیاز به تعمیر وسیله خود بتوانند به ابزارها و قطعات اورجینال اپل از طریق آنلاین دسترسی داشته باشند که در حال حاضر چنین امکانی برای مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ وجود دارد.

این طرح جدید در فاز های مختلف ارائه خواهد شد و قرار است که در آینده گسترش یابد و وسیله های دیگری نیز تحت پوشش این سرویس خدماتی قرار بگیرند. فاز اول این برنامه بیشتر بر روی قطعات آیفون متمرکز می باشد. قطعاتی مانند صفحه نمایش، باتری، و دوربین اما تا سال بعد این برنامه قرار است که برای وسایل دیگر اپل نیز به طور مشابه ای برای کاربران در دسترس باشد.

مک های اپل سیلیکون با چیپ m۱ شامل مک بوک ایر، مک بوک پرو ۱۳ اینچی، مک مینی و آی‌مک ۲۴ اینچی قرار است که اولین وسایلی باشند که در مرحله بعدی تحت پوشش این برنامه تعمیری قرار بگیرند. برنامه تعمیری سلف سرویس اپل از طریق یک سایت جدید آنلاین تغذیه می‌شود که در آن بیش از ۲۰۰ قطعه یدکی و ابزارهای لازم برای تعمیر مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳  دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

مشتریانی که می‌خواهند خودشان عمل تعمیر و تعویض قطعات را انجام دهند حتی می‌توانند با متخصصانی که در این سایت در دسترس می باشند قبل از خرید مشاوره های فنی لازم را دریافت کنند. بعد از آن که روند تعمیر کامل شد مشتریانی که قطعات خراب و قدیمی خود را به اپل برای بازیافت تحویل دهند می‌توانند از اعتبار ویژه برای این خرید برخوردار شوند.

در حقیقت این برنامه بیشتر برای حمایت تعمیرکنندگان مستقلی می باشد که به نحوی می خواهند با لوازم اورجینال اپل دسترسی داشته باشند تا در هنگام مرحله تعمیر به مشکل خاصی برخورد نکند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.