اپل برنامه ارتقا به مک بوک پرو های جدید را برای شرکای های بیزینسی خود معرفی نمود

اپل برنامه ارتقا به مک بوک پرو های جدید را برای شرکای های بیزینسی خود معرفی نمود

اپل در همکاری با شریک مالی خود به نام CIT برنامه جدیدی را برای ارتقای کامپیوترهای مک برای کمک به تجارت های کوچک و شرکای بیزینسی اپل معرفی نمود که به کمپانی ها و شرکت ها اجازه را می دهد تا بتوانند مک‌بوک برای خود را با قیمت های مقرون به صرفه به تمام کارکنان خود مورد ارتقا قرار دهند.

همانطوری که در سایت CIT سایت آمده است در این برنامه ارتقاء وسیله هایی مانند مک بوک پرو ۱۳ اینچی، مک بوک ایر ۱۳ اینچی، مک بوک ۱۴ اینچی و مک بوک پرو ۱۶ اینچی می توانند با قیمت مقرون برای صرفه به کلیه کارکنان شرکت های واجد شرایط به صورت قسط بندی و با ارائه تخفیف ۳ درصدی مورد دسترس قرار بگیرد.

به عنوان مثال مک بوک ۱۴ اینچی و مک بوک پرو ۱۶ اینچی در این برنامه به ترتیب و با قیمت های ۶۰ دلار و ۷۵ دلار در ماه ارائه می شوند و از طرف دیگر مک بوک پرو  های ۱۳ اینچی و مک بوک ایر ۱۳ اینچی با قیمتهای ۳۰ دلار و ۳۹ دلار با اقساط ماهیانه قابل دسترسی برای کاربران این شرکت ها می باشد. اما در این برنامه هیچ گونه مک دسکتاپ ارائه نمی شود.

در این مورد برنامه مشابهی در ارتباط با ارتقای وسیله های آیفون وجود دارد که در آن مشتریان می توانند آخرین مدل های آیفون را بر اساس اقساط  ماهیانه و با تخفیف ویژه دریافت کند. در این مورد باید گفت که این برنامه ارتقاء کامپیوتر های مک فقط مخصوص برخی است شرکت های بیزینسی مرتبط با اپل می باشد و شامل کاربران عمومی نمی باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.