اپل برخی از مدل های آیفون ۱۲ فروخته شده در امارات را به علت مشکل صدا مرجوع می کند

اپل برخی از مدل های آیفون ۱۲ فروخته شده در امارات را به علت مشکل صدا مرجوع می کند

تعداد نامشخصی از مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو که در امارات متحده عربی به فروش رفته است به علت برخی مشکلات در سیستم صدای این وسیله از طرف اپل قابل مرجوع می باشد. بر اساس گزارش منابع خبری محلی خلیج تایمز اپل برخی از مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را به دلایل مشکلاتی که در در سیستم صدای آنها وجود داشته است را فرا خوانده است و به خصوص در این مورد باید گفت این مشکل صدا در مدل های آیفون ۱۲ میلیونی و یا آیفون ۱۲ پرو مکس عکس دیده نشده است.

اگرچه باید گفت که بر اساس گزارش این منبع خبری این تعداد چندان قابل توجه نبوده است. بر اساس جزئیات این گزارش این آیفون های معیوب در زمان میان اکتبر ۲۰۲۰ ت آوریل ۲۰۲۱ ساخته شده‌اند. اگرچه اپل در این مورد مشخص نساخته است که چه تعداد وسیله دارای چنین مشکلی بوده‌اند. اما به کاربران یادآور شده است که چطور می‌توانند مطلع شدند که واجد شرایط برای بازگرداندن وسیله های معیوب خود می باشند.

در مورد اپل توضیح می‌دهد که اگر وسیله ها و گوشی های آیفون ۱۲ و  آیفون ۱۲ پروی شما در هنگامی که شما با شخص دیگری تماس برقرار می کنید از دریافت و یا ارسال صدا رنج می برد ممکن است این وسیله واجد شرایط برای مرجوع کردن باشد. در این مورد اپل و یا سرویس های خدماتی تایید شده توسط اپل بدون هیچ گونه هزینه اضافی وسیله مورد نظر را برای کاربر مربوطه تعویض می نمایند.

البته چنین مشکلی در ارتباط با صدای مدل های آیفون ۱۲ تا به حال در مورد کشورهای دیگر گزارش نشده است و به نظر می‌رسد که تنها تعداد محدودی از این وسیله ها به دلیل عدم کنترل کیفیت مناسب دچار چنین مشکل سخت افزاری باشند. البته باید گفت که این مشکل نمی تواند توسط به روز رسانی نرم افزاری رفع گردد و بنابر این باید وسیله حتماً با یک وسیله سالم تعویض گردد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.