اپل برترین اپلیکیشن های اپ استور در سال ۲۰۲۱ را معرفی نمود

اپل برترین اپلیکیشن های اپ استور در سال ۲۰۲۱ را معرفی نمود

اپل امروز برندگان جوایز اپل استور در سال ۲۰۲۱ را معرفی نمود و بر اساس آن ۱۵ اپلیکیشن و گیم های محبوب توسط تیم ناظر اپ استور در سطح جهان انتخاب شدند. اپلیکیشن های برتر بر اساس معیارهایی نظیر کیفیت تکنولوژی نوآوری طراحی خلاق و تاثیرات فرهنگی انتخاب شدند.

بر این اساس اپلیکیشن Toca Life World به عنوان اپلیکیشن سال اپل استور در سال ۲۰۲۱ انتخاب شده است. این اپلیکیشن برای بچه ها طراحی شده و به بازیکنان اجازه می دهد تا دنیای مورد نظر خود را بسازند و داستان‌های خود را به زندگی و واقعیت در این بازی‌ها تبدیل کنند.  اپلیکیشن سال آیپد LumaFusion نام گرفت. این اپلیکیشن محبوب ویرایش ویدیوی از طریق موبایل می باشد  که در آن یکی از بهترین شیوه ها برای ویرایش ویدیو در روی آیفون و آیپد ارائه شده است و تنوع بسیار زیادی از لحاظ ابزارها و افکت های تصویری در این اپلیکیشن وجود دارد.

علاوه بر آن بازی چند بازیکن آنلاین به نام League of Legends: Wild Rift برنده عنوان گیم برای آیفون شناخته شد و برنده بازی سال برای آیپد نیز اپلیکیشن MARVEL Future Revolution نام گرفت. در این لیست اپلیکیشن های برتر کامپیوترهای مک و پلتفرم های دیگر نظیر اپل تی وی و بهترین اپلیکیشن های موجود در پلتفرم گیمینگ اپل معرفی شدند که به قرار زیر می باشند.

  • اپلیکیشن سال برای کامپیوترهای مک:  اپلیکیشن ویرایشی و ویرایش متن به نام Craft
  • بازی سال برای کامپیوترهای مک : Myst
  • اپلیکیشن برای پلتفرم اپل تی:  وی اپلیکیشن استریمینگ بازی های اسپرت : DAZN
  • اپلیکیشن گیم برای اپل تی وی بازی د Space Marshals 3
  • اپلیکیشن سال برای اپل واچ:  اپلیکیشن اطلاعات آب و هوا : Carrot Weather
  • اپلیکیشن سال در روی پلتفرم اپل آرکید : Fantasian

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.