اپل برای کریسمس احتمالا می‌خواهد علاقه‌مندان خود را سورپرایز کند

اپل برای کریسمس احتمالا می‌خواهد علاقه‌مندان خود را سورپرایز کند

 بر اساس گزارش نشت دهنده شناخته ‌شده لاو تو دریم اپل در ماه آینده قصد دارد سوپرایز کریسمس خود را معرفی نماید. این نشت دهنده در توییت خود به صورت مبهمی اعلام می دارد که این سورپرایز اپل مناسب برای زمستان است اما او  در این نوشته اشاره ای به اینکه سوپرایز قرار است چه باشد اشاره نمی کند.

در دسامبر سال گذشته، اپل پروموشن تعطیلات خود را اعلام نمود که به دارندگان اپل کارت تا حد ۶ درصد تخفیف را بر روی بیشتر محصولات خریداری شده اپل تا انتهای سال  را در نظر گرفت.

امسال اپل بدلیل تأخیر های به وجود آمده در رونمایی و معرفی محصولات خود، هنوز  از این کمپانی انتظار دو محصول دیگر می رود که قرار است به زودی رونمایی شوند. این دو محصول عبارتند از ایرپاد استودیو و ایرتگز. آیا رونمایی این دو محصول همان سورپرایز زمستانی است که بر اساس اطلاعات نشت دهنده اپل قرار است برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

در این مورد شواهدی وجود دارند که احتمال این گمانه زنی را تقویت می بخشد. یکی از این شواهد این است که در نسخه بتای iOS 14.3 کدهایی یافت شد که می تواند نشان از وجود استفاده از اپلیکیشن های ردیابی در قسمت Find My app باشد که احتمال رونمایی نزدیک ایرتگز ها را تقویت می بخشد.  همین طور در نسخه بتای iOS 14.3 آیکونی وجود دارد که شکل و شمایل طراحی استودیو را تداعی می کرد.

اما باید گفت بر اساس شایعات موجود و به دلیل تاخیرهای احتمالی در زمینه ساخت قطعات مربوط به این لوازم جانبی به نظر نمی رسد که اپل بتواند تا انتهای سال هر کدام از این دو محصول را آماده رونمایی نماید. چرا که بیشتر تحلیل گران پیش بینی نموده اند این دو محصول در اوایل سال ۲۰۲۱ آماده روانه شدن به بازار خواهد بود.

 اما نکته در اینجاست که اگر اپل بتواند هر کدام از این دو محصول را قبل از پایان سال آماده رونمایی نماید، می‌تواند به عنوان سورپرایز زمستانی امسال برای مشتریان محصولات اپل در نظر گرفته شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.