اپل برای کارمندان و فروشندگان محصولات اپل ماسک می سازد

اپل برای کارمندان و فروشندگان محصولات اپل ماسک می سازد

بر اساس گزارش بلومبرگ تیم طراحی اپل دو نوع ماسک صورت را طراحی کرده است که به زودی در بین کارمندان اپل و فروشندگان محصولات اپل اعم از آیفون، آیپد و کامپیوتر های مک توزیع خواهد شد. ماسک اول ماسک صورت اپل نام دارد که در کوپرتینو مرکز طراحی محصولات اپل تهیه شده است.

هفته گذشته یکی از کارمندان شرکت اپل تصویری از این ماسک را برای مک رومرز فرستاد. ماسک صورت اپل دارای طراحی سه لایه ای است که مانند بسیاری از ماسک های پارچه ای ذرات خروجی و ورودی را فیلتر می کند . این ماسک می تواند در حد پنج بار شسته و دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

ماسک صورت اپل دارای یک بخش مثلثی بوده که تمام سطح بینی می پوشاند و از بیرون آمدن بخار دهان جلوگیری کرده که این کار باعث می شود که در صورت استفاده از عینک از مه  و مات شدن شیشه عینک جلوگیری کند. این ماسک همین طور دارای یک بخش گرد برای پوشاندن چانه و همین طور بخش اتصال بند های ماسک می باشد.

ماسک دوم که ماسک شفاف نام دارد به سفارش اپل و با همکاری با دانشگاه گالادت ساخته شده است. این دانشگاه دارای متخصصان برای آموزش افراد ناشنوا و کسانی است که مشکل شنوایی دارند می باشد. اما اپل در حال ساخت ماسک شفاف ساخت خود نیز می باشد که در آینده آماده خواهد شد. این ماسک شفاف اولین ماسک جراحی شفاف می باشد که توسط FDA تایید شده است.

این ماسک به طور کامل صورت را نشان می دهد و باعث می شود افراد ناشنوا و افرادی که مشکل ناشنوایی دارند بتوانند علی رغم پوشیدن این ماسک با هم ارتباط برقرار کنند. اپل در مورد ساخت این ماسک شفاف اعلام می کند که تحقیقات زیاد و دقیقی برای پیدا کردن موادی که بتواند هوا را فیلتر کند انجام داده است. کلیه کارکنان  و فروشندگان محصولات اپل این ماسک ها را تا هفته دیگر دریافت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *