اپل برای خریداران جدید کامپیوترهای مک حق ثبت سالانه سرویس AppleCare پلاس را ارائه می‌کند

اپل برای خریداران جدید کامپیوترهای مک حق ثبت سالانه سرویس AppleCare پلاس را ارائه می‌کند

اخیراً اپل قوانین و مقررات خود برای سرویس AppleCare پلاس را برای مالکان جدید کامپیوتر های مک بروز رسانی کرده است و بر اساس قوانین جدید خریداران مک قادر خواهند بود که به جای خرید حق ثبت نام سه ساله در یک مرحله فقط به صورت سالیانه حق ثبت‌نام خود را بپردازند.

خریداران کامپیوترهای مک قبل از این می توانستند برای سرویس AppleCare پلاس بر اساس حق ثبت نام سالانه از طریق کامپیوترهای خود اقدام نمایند. اما حالا با  گزینه ی جدید در تمام فروشگاه اپل استور آنلاین و تلفن و کلیه فروشگاه های محلی اپل استور امکان استفاده از گزینه ثبت نام سالانه وجود دارد.

این گزارشی است که توسط خبر نامه منتشر شده  توسط بلومبرگ ارائه شده است. این تغییر در حالی که انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به ثبت نام سه ساله در اختیار کاربران قرار می دهد اما در دراز مدت هزینه بیشتری را به همراه خواهد داشت. در یادداشتی که در این خبرنامه آمده است حق ثبت سالانه برای مک های جدید ۱۶ اینچی  ۱۴۰ دلار در سال می دارد. در صورتی که اگر کاربران حق ثبت‌نام سه ساله را بپردازند برای آنها چیزی در حدود ۳۸۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت.

بنابر این مشتریانی که برای مدت سه سال به صورت سالانه اقدام کنند ۴۰ دلار اصافه بها پرداخت خواهند کرد. این قانون جدید برای سرویس AppleCare پلاس چهار ماه بعد از آن می آید که این شرکت برای حق ثبت‌نام سرویس AppleCare پلاس برای یک دوره سه ساله به روز رسانی نمود.

دارندگان مک در ایالات متحده می‌توانند از حق عضویت سالانه برخوردار شوند که هر ساله می تواند تمدید شود. اما برای تغییر پلن سرویس خود باید قبل از باید در نظر داشته باشند که ۳۰ روز بعد از انقضای پلن اولیه قادر خواهند بود که حق عضویت خود را تغییر دهند. اپل در ماه جولای اپل AppleCare پلاس را برای کامپیوترهای مک بوک ایر با چیپ ام یک و همینطور مک بوک پرو های ۱۳ اینچی m۱ به ترتیب ۵۰ و ۲۰ دلار کاهش داد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.