اپل برای تعطیلی سراسری کووید کلیه فروشگاه‌های خود در فرانسه را تعطیل نمود

اپل برای تعطیلی سراسری کووید کلیه فروشگاه‌های خود در فرانسه را تعطیل نمود

اپل تمامی فروشگاه های خود را در فرانسه به خاطر وارد شدن این کشور در سومین تعطیلی سراسری کرونا تعطیل نمود. این در حالی که فروشگاه های اپل استور در سراسر جهان در حال بازگشتن به شرایط عادی هستند. اپل حالا تمام ۲۰ فروشگاه خود در فرانسه را بست.

بر اساس اعلامیه که در وبسایت بخش فرانسوی اپل گذاشته شده است به همه اعلام می‌شود که ما به طور موقت به زودی فروشگاه خود را می بندیم. در حال حاضر همه سفارشات را به صورت آنلاین پردازش کنیم و کاربران می توانند تا قبل از ۳ آوریل به بخش جنیوس بار جهت پشتیبانی و کمک مراجعه بفرمایند.

بر اساس منبع خبری MacGeneration این تعطیلی اعلام بعدی باقی خواهد ماند و هنوز زمان باز شده مشخص نیست. این تعطیلی شامل تمام فروشگاه های موجود در سیتی سنتر فرانسه هستند که از ژانویه شروع باز شدن کرده بودند.

به خصوص اپل استور های موجود در شهر لیل، بوردو و مونت پلیه در حال حاضر نیز مغازه های خود را به حالت بسته درآوردند. این حرکت برای تعطیلی سراسری فروشگاه اپل به دنبال هفته ای آمد که دولت این کشور تصمیم به تعطیلی کامل مدارس برای حداقل سه هفته را گرفت و این تعطیلی از اواسط ماه مارس شروع شده بود.

اما حالا فروشگاه های غیرضروری از سوم آوریل نیز ملزم به تعطیلی می باشند. اپل از شروع پندمیک سعی کرده است که با حفظ موازین کامل بهداشتی و مورد نیاز بتواند تا آنجا که ممکن است به مراجعین خدمات مورد نیازشان را ارائه دهند.

همینطور در تولید واکسن نیز با شرکت های دیگر همکاری نمود تا مقادیر قابل توجهی واکسن برای ارسال به ایالتهای مختلف در متحده ساخته شود این شرکت سعی کرده است که در هر نقطه از جهان که شرایط بحرانی پیدا کرد و پیروی از قوانین آن کشور مغازه های خود را به صورت بسته نگه دارد، اما با تعبیه انبار های مختلف در کلیه شهرهای جهان اپل میزان ارسال کالاهای آنلاین خود را در طول مدت پنجمین افزایش داده است .

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.