اپل برای بهار امسال چندین چندین مراسم رونمایی مجزا را در نظر خواهد گرفت

اپل برای بهار امسال چندین چندین مراسم رونمایی مجزا را در نظر خواهد گرفت

اپل قصد دارد چندین مراسم مجزا را برای معرفی محصولات جدید خود برگزار کند. این محصولات جدید شامل آیفون‌های نسل بعدی، اپل واچ های جدید و همینطور ایرپاد های به روز رسانی شده می باشند و در کنار آن نیز ممکن است آیپد مینی های جدید نیز معرفی شوند. قرار است بر اساس برخی گزارشات معرفی مک بوک پرو های با طراحی های جدید  نیز مورد انتظار می باشند.

این‌ها انتظارات و پیش‌بینی‌هایی است که توسط کارشناس بلومبرگ مارک گورمان ارائه شده است. این کارشناس مسایل اپل می گوید که درست مانند سال گذشته اپل رویداد مختلفی در پاییز امسال برای رونمایی محصولات خود استفاده خواهد کرد. اولین رویداد در ماه سپتامبر برای معرفی آیفون ۱۳ به کار خواهد رفت.

در سال گذشته به دلیل بحران سلامتی جهانی و برخی تاخیرها در مراحل تولید مدل های آیفون ۱۲ در ماه اکتبر معرفی شدند. اما مراسم سپتامبر ۲۰۲۰ به جای آن که بر روی آیفون های جدید متمرکز باشد معرفی اپل واچ ها و آیپد های جدید و همینطور سرویسهای جدید اپل اختصاص یافت.

اما امسال انتظار می رود که اپل دوباره به همان روند مرسوم هر ساله خود یعنی معرفی آیفون ها در ماه سپتامبر بازگردد. او در خبرنامه امروز خود اشاره می‌کند که آیفون های ۱۳ دارای ویژگی های جدیدی برای دوربین می باشند که برای کاربران حرفه ای مورد استفاده خواهد داشته و همین طور بخش ناچ کوچک تر می شود و در کنار آن از صفحه های نمایش پیشرفته‌تری برای مدل‌های مختلف آیفون ۱۳ استفاده می شود.

این کارشناس همانطور که قبلاً نیز گزارش داده بود عقیده دارد که اپل در این مراسم ایرپاد های نسل سوم نیز که دارای طراحی های جدید و متفاوتی می باشند را نیز معرفی خواهد کرد. علاوه بر آن آیپد مینی ها با صفحه نمایش های بزرگتر، حاشیه های باریک شده و همینطور عملکرد پردازشی بهبود یافته نیز از جمله دیگر  محصولات مورد انتظار می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.