اپل بدون اعلام قبلی آیفون اس ای ۲۵۶ گیگابایت را از فروشگاه آنلاین خود حذف نمود

اپل بدون اعلام قبلی آیفون اس ای ۲۵۶ گیگابایت را از فروشگاه آنلاین خود حذف نمود

در پی اضافه نمودن محصولات جدید و آیفون های نسل جدید در این هفته اپل بدون اعلام قبلی آیفون اس ای با ظرفیت ۲۵۶ را از خط تولید خود خارج نمود. قبل از این هفته آیفون اس ای در ظرفیت های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت موجود بود، اما از روز سه شنبه پس از مراسم استریمینگ کالیفرنیا فقط ظرفیت های ۶۴ و ۱۲۸ در فروشگاه آنلاین اپل موجود می باشند. اما قیمت های ظرفیت های ۶۴ و ۱۲۸ برای مدل آیفون اس ای همچنان بدون تغییر باقی مانده است.

بر اساس اظهارات تحلیلگر اپل مینگ چیکو اپل قصد دارد که که در نیمه اول ۲۰۲۲ آیفون اس ای نسل جدید خود را به بازار عرضه کند. مدل کنونی در آوریل ۲۰۲۰ برای اولین بار رونمایی شد. بنابراین حذف ظرفیت ۲۵۶ این مدل می تواند به گونه‌ای تاییدی بر شایعات موجود باشد که اپل قرار است به زودی مدل جدیدی  از آیفون اس ای را به بازار عرضه کند.

در طی مراسم مجازی اپل این شرکت اعلام نمود که مدل های آیفون ۱۳ از ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت شروع می شود که در مقایسه با ظرفیت پایه مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی ۶۴ گیگابایت بود دو برابر افزایش ظرفیت داخلی پایه را نشان می دهد. ظرفیت‌ های موجود برای مدل های آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی شامل ۱۲۸ ، ۲۵۶ و ۵۱۲ اما ظرفیت های موجود برای مدل آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس علاوه بر ظرفیت های اعلام شده گزینه یک ترابایتی نیز وجود دارد.

برای مدل آیفون ۱۳ مینی قیمت ها از ۶۹۹ دلار، برای مدل آیفون ۱۳ از  ‏ ۷۹۹ دلار، مدل  آیفون ۱۳ پرو ۹۹۹ دلار و قیمت پایه برای مدل های آیفون ۱۳ پرو مکس از ۱۰۹۹ دلار شروع می شود. علاقه مندان می توانند از روز جمعه کلیه مدل های آیفون ۱۳ را پیش سفارش کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.