اپل با قرار جدیدی سفارش های خود را از فاکسکان به شرکت لاکسشیر انتقال داد

اپل با قرار جدیدی سفارش های خود را از فاکسکان به شرکت لاکسشیر انتقال داد

گزارش جدیدی نشان می‌دهد که اپل بر اساس یک قرارداد جدید محرمانه به ارزش ۲۷۵ میلیارد دلار با حکومت چین قصد دارد که بر روی شرکت های محلی این کشور سرمایه گذاری بیشتری را انجام دهد. این گزارش توسط منبع خبری The Information در روز پنجشنبه منتشر شده است. برای مثال یکی از این اقدام ها این است که اپل بیشتر تجارت مربوط به تامین کننده های خود را بر اساس این قرارداد به شرکت های چینی منتقل خواهد نمود. منبع خبری The Information می‌گوید که مدیر عامل اپل تیم کوک قصد دارد که با توسعه همکاری های بیشتر با حکومت چین سرمایه‌ گذاری بسیار بیشتری را در این کشور انجام دهد.

یکی از آخرین اقدام ها در این مورد را می توان به انتقال سفارش های جدید اپل برای ساخت و مونتاژ ایرپاد ها به شرکت لاکسشیر در چین دانست. این اقدام باعث خواهد شد که اپل یک قدم بیشتر از شرکت‌ های تایوانی فاصله گرفته و بیشتر به سمت شرکت های چینی متمرکز شود.  این قرارداد تا حد زیادی نشان می دهد که اپل دوباره تصمیم گرفته است تا با کشور چین قراردادهای تازه‌ای را برای تامین و ساخت و محصولات جدید خود به اجرا درآورد.

  شرکت لاکسشیر که قبل از این  توانسته است شرکت فاکسکان را از لحاظ میزان درآمد پشت سر بگذارند اولین گزینه ای است که می تواند در آینده نزدیک جانشین این شرکت شود. بر اساس گزارشی که منبع خبری The Information منتشر نموده است اپل با امضای قراردادی به ارزش ۲۷۵ میلیارد دلار با کشور چین قصد دارد تا با هدف کاهش هزینه ساخت به کارنجات و شرکت های چینی میدان بیشتری را برای ایجاد تجارت فراهم کند. چرا که این کشور بیش از ۲۰ درصد میزان درآمد های اپل را در حال حاضر تامین می‌کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.